Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a headsetem...

Hogyan tudom a headsetem hangerejét windows-on belül élesíteni? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval tegnap vettem 576-ban 15 ezerért egy jó fülest, és a faszi azt mondta hogy játékokhoz kiválló, meg is vettem,de itthon arra lettem figyelmes,hogy tompa, basszuszos a hangja, és a zenékbe is elég basszusosan szól,próbáltam windows-on belül,a hangoknál valamit vacerálni de ugy kb semmit se értem el, mit csináljak hogy ne legyen mély,basszuszos a hangja?
2018. szept. 22. 16:38
 1/7 hypno ***** válasza:

Először is milyen jó fülest vettél, ami játékokhoz kiváló?

Másodszor milyen windows?

Harmadszor milyen hangchip?

2018. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Genius HS-G550 headset


Windows 64 bit


és fogalmam sincs hogy a hagnchip milyen ...

2018. szept. 22. 23:33
 3/7 CspCsj ***** válasza:

Mondjuk:

- Equalizer APO (+Peace kiegészítő)

[link]

- vagy Realtek hangvezérlőnél a saját programja: Realtek HD Audio Manager

[link]


Egyébként jobbra fent ajánlom a kereső használatát, pl.: "hangszínszabályzás", "equalizer" stb.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=hangsz%C3%A..

2018. szept. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen igen,az a relatek van, az lehet a baj,? azon belül mit csinéljak? vagy nem lehet megoldani?
2018. szept. 23. 08:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaa ,igen, megnéztem a linket,és ugye irtam hogy windows-on belül próbáltam beállítani,és pont ott azokat a függőleges dolgokat teszteltem,miközben ment egy zene és nem tudtam megoldani a problémát,mert csak élesíteni,és tompítani tudtam a hangját, jó igaz az volt a kérdésem hogy hogyan tudom élesíteni,de nem úgy,nem manuálisan,azt hittem hogy van valami program,vagy valami exe,amiben aki tudom kapcsolni a basszust,komolyan mondom a rgéi fülesem,ami egy philips 1500FT-os fejhallgatóm is jobban szólt.
2018. szept. 23. 08:39
 6/7 hypno ***** válasza:

Biztos, hogy Genius HS-G550 fejhallgatót vettél?

Csak mert az a fejhallgató nem 15 ezerbe kerül, hanem 7 ezerbe, ha drágán veszed.


...ha tényleg az a típusa amit írsz, akkor keress rajta egy kapcsolót, ami a mélyhang kiemelésére hivatott "vibráló szabályzó" Ezt szerintem kapcsold ki, mert a hangon biztosan nem javít, de az esetedben tönkre is teszi a hangzást.

2018. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hypno ***** válasza:
Persze ha esetleg egy teljesen más headsetet vettél, amin nincs ilyen gomb, akkor az előző válaszom semmin nem segít.
2018. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!