Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A HP megbízhatatlan fos...

A HP megbízhatatlan fos nyomtatókat gyárt otthoni/kisirodai célra, ezt nem egyetlen tapasztalat alapján írom. Ajánlanátok alkalmankénti használatra egyszerű igásló márkát/típust, amit nem kell néhány év és pár száz oldal után szó szerint kidobnom?

Figyelt kérdés
(Akit esetleg érdekel: nem volt hajlandó a drágám tudomásul venni, hogy de igen, van benne papír, egy egész rakat, nyugodtan kezdhetné a munkát, és igen, próbáltam a neten fellelhető módszerekkel jobb belátásra bírni, de maradt a zsigerből jövő kéjes erőszak. )

2018. szept. 23. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
régebbi HP
2018. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kifogtál egy hibás terméket.

Nekem évek óta HP-m van. Cégnél is HP-k vannak.

2018. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha annyira sz*r volna, akkor nem működne több tíz éve a nyomtató ága..

Elektronikai készülék, bármikor elromolhat, erre szól a garancia. Nálunk évek óta egy Deskjet 1510 szolgál, köszöni szépen, jól van.

2018. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
HP nyomtatók érzékenyek a papír minőségre, a gagyi papír hamar tönkre teszi a papírtovábbító mechanikát, lézernél a tonert is megeszi. Amióta közepes vagy jó minőségű papirral etetem azóta semmi baj. Egy totál alap HP small office nyomtatóm van, ennek megfelelő használattal (havi 700-900 oldal nyomtatással). És semmi baja. Egyedül a toner szint érzékelése "fura", mert lassan 4 hónapja írta, hogy szerinte kifogyott de még mindig lehet vele nyomtatni és nem is csíkoz.
2018. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!