Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bios frissítés menete? Szájbar...

Bios frissítés menete? Szájbarágósan!

Figyelt kérdés
Van egy asus p5vd2-vm se lapom (LGA775) amit core 2 quad 6600-as procival szeretnék használni. BIOS frissítés segíthet? Kékhalál rendszer betöltés elött, és nem ismeri fel a 2x2 GB ramot. A rajt lévő AMIBIOS amúgy régi. Boot cd-t, hogy tudok csinálni a legegyszerübben, úgy hogy rajt legyenek a bios fileok?
2018. szept. 27. 15:13
 1/7 anonim válasza:
0%
Miért nem viszed szerelőhoz? Jó lenne ha a környékemen laknál itt van egy nagyon jó szerelő és olcsón szerel.
2018. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:
59%

Nem kell semmilyen Boot CD. A legtöbb korszerű alaplapnak van beépített frissítő programja, ennek is. (Asus ASUS EZ Flash).

Sima FAT fájlrendszerű pen drive -ra felmásolod a letöltött BIOS képfájlt. És mehet is a műsor.

A neten számos leírást találsz róla, nagyon egyszerű. Még tutorial videók is vannak. Pl.: https://www.youtube.com/watch?v=nkUb7qglfIY&t=9s

2018. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

OFF! Nekem volt q6600-as procim. Tudtad, hogy egyszerűen fel lehet "húzni" 3000 MHz-re? Csak egy lábat kell leragasztani:

https://www.youtube.com/watch?v=hDgzvDtfyTk

Atomstabil. Én így használtam:)

2018. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha szájbarágósan kell elmagyarázni neked a BIOS frissítést, akkor a következőt tedd:


1. Mentsd le letöltött BIOS-t egy pendrivera

2. Vidd el az alaplapot és a pendriveot egy számtech boltba, ahol megcsinálják a frissítést, mert egyedül tuti tönkreteszed a gépet.

2018. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy én nem találom a procit a támogatási listában:


[link]

2018. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt is azt írja, hogy "részlegesen támogatott":


[link]

2018. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne kísérletezz vele. A támogatási listában nincsen egyetlen 4 magos proci sem. A legerősebb, amit beletehetsz, az E6700-as kétmagos. A hivatalos oldalon levő processzortámogatási lista a mérvadó.
2018. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!