Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot vegyem?

Melyik laptopot vegyem?

Figyelt kérdés

[link]


Asus zenbook flip 14


Vagy:


Macbook 13 2017 alap model


[link]


Amit tudni kell:

Az asust venném üzletből, macbook-ot viszont használtan valakitől, aki picivel olcsóbban adja mint az asus az ára (kapok mindent ami kell hozzá usb, hdmi adapter stb és védőtokot is) amit még tudni kell a macbook-ról : 19 cycle, garancia alatt van, kb 3 hónapja van az illető személynél és nem használja ezért adja el.


Amit rólam kell tudni:

Szükségem van rá napi szinten, egyetemre jarok és mindig nálam kéne legyen. Programáláshoz kell. Nem vagyok gamer, most adtam el a gamer laptopom pont azért mert nem használtam ki es elég nehéz volt ahoz, hogy a hátamon legyen egész héten. Az egy 16gb ram, i7-6700hq, 4gb gtx 950m laptop volt.


Mindkét laptopot próbáltam üzletben, elég jól mennek. Melyik lenne jobb pl 2-3 esetleg talán 4 évre?


Előre köszönöm a válaszokat!


A pénzért dolgoztam pár hónapot mint back-end developer, nem voltam olyan jól fizetve mert még nincs meg az egyetemi diplomám es hát szeretnék ezért jól választani, nem jött olyan könnyen össze az összeg :(.



2018. szept. 30. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel játszani nem akarsz rajta, a programozásra a Macbook sokkal jobb, (És minden féle munkára) Hoszabb távra is jobb sokkal. Viszont ha használt a Macbook személyesen nézd meg.
2018. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Vegül leltem macbook-ot nagyon jó árban újonnan :). Picikével volt drágább mint az asus de legalább nem használt. Norvég billentyűzete van ennyi csak a "hátrány" de legalább új :).
2018. okt. 3. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!