Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok tanácsot adni videóká...

Tudnátok tanácsot adni videókártya vásárlással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés volt már, meg nézzek összehasonlító videókat. Rendben, megvolt mindkettő.

Jelenleg egy gt 430 van a gépben -ami meglepően jól elvisz még kisebb mai címeket is, de azért már ideje lenne váltani. Ezt pedig nem úgy szeretném, hogy pár lépcsőfokkal legyek előrébb, hanem egy egész emelettel.


Amikben gondolkodtam (és tudom, hogy ezek sem nagy nevek, de ennyi fog beleférni):


GT 1030

GTX 750 TI

RX 550

(R7 260x)


Természetesen jöhet más javaslat is, és ezekről is írhattok tapasztalatot véleményt. Ha esetleg számít, használtan is szóba jöhet a vásárlás.


Én valahogy úgy vagyok vele, hogy az a 10-15 fps (ami mellesleg optimalizáltságból ered és kis grafikai trükközéssel behozható lenne, mert nem 1080p-ben használnám) nem tudott meggyőzni, hogy az egyik vagy a másik nagyságrendekkel jobb.


Köszönöm előre is!



2018. okt. 1. 09:20
 1/5 anonim válasza:

A felsoroltak kozul en mindenkeppen a 1050Tit ajanom

a 750tit meg az ilyeneket felejtsd el.. Manapsag azok max irodai dolgokra jok. De ha gta san andreassal meg flipperrel szeretnel jatszani akkor a mostanival is meglehet elegedni. Sajnos ha mai jatekokkal szeretnel jatszani akkor ki kell nyitni a pénztárcát sajnos.

2018. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én a helyedbe 2 közül válsztanék:GeForce GTX 1060, vagy GeForce GTX 1050
2018. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne leírnod a gépben lévő processzort és memóriát, mert egy nagyon régi procihoz felesleges lenne gtx 1060-at rakni. Na meg azt is tudni kéne, hogy mennyi rá a keret.
2018. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a felsorolt kártyákat az újak között nézted, akkor gondolom valahol 30 ezer környékén van a keret.


Ennyiért ki lehet már fogni egyet a 7900-as Radeonok vagy GTX680/770-ak közül, ha a tápod bírja.

2018. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat.


A gépben első generációs i7 860 processzor, 8gb ddr3 ram és egy 550w-os táp van.

Mit mondjak, egy 1050 még ki is lenne használva relatíve, de őszintén szólva, annyira nem vagyok a kimaxolt beállítások megszállottja. Mármint nyilván jobb az élmény magasabb beállításokkal, de szerintem, hogy a fűszál árnyékának a mozgása milyen minőségű... a kutya nem nézi. Emiatt gondoltam ilyen kisebb kaliberű kártyákra, mert a teszteket nézve (ami mind 1080p és ultra/v.high volt, amiből legalább 5 beállítással -pl árnyékok- nyerhető még jócskán fps) számomra jó eredményeket mutattak.


És igen, úgy kb 30.000 a keret.

2018. okt. 1. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!