Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Haldoklik a videokártyám?

Haldoklik a videokártyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előbb internetezés közben elment a kép egyik percről a másikra :O Majd újraindítottam háromszor csipogott, a képet nem adott :O Majd kikapcsoltam a gépet és bekapcsolt, most minden rendben :O Mi lehetett a probléma? Romlik a videokártya vajon?


Alaplap: ASUS PRIME B360M-K

Videókártya: Radeon RX 550 2GB

8GB RAM,

Windows 10 Home 64bit


Valaki valami ötlet?



#RAM #Asus #Radeon #ASUS B360M-K #Radeon RX550 #Romlik a kártya #kikapcsolt a monitor
2018. okt. 2. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A csipogás szerintem nem videokártya hiba, itt más zavart be. Egy hibás vga miatt nem csipog az alaplap. Amúgy lehet nem haldoklik semmi, ha nem fordul elő még egyszer akkor felejtsd el, nekem is volt hogy furcsaságot csinált a gép (még nagyjából új volt nekem is) azóta meg eltelt pár év és semmi gond :D
2018. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2018. okt. 2. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!