Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ryzen 5 2400G processzorhoz...

Ryzen 5 2400G processzorhoz milyen jó minőségű Asus alaplapot vegyek? (USB 3.1 gen2 jó lenne ha lenne rajta)

Figyelt kérdés
ASUS PRIME B450-PLUS alaplap megfelelően jó minőségű (sehol nincsenek rajta felpúposodó kondenzátorok, tartósság szempontjából is jó? (különféle technológiákról írnak alaplap készítésénél de ehhez nem értek)

2018. okt. 3. 18:24
 1/4 MGéza ***** válasza:
Nagy baj lenne, ha a gyártótól felpúposodott kondikkal jönne egy lap annyit had jegyezzek meg. Elég megfelelő minőségű lapos, nem lesz vele gond, főleg ha minőségi tápegység mellett használod majd.
2018. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Használat közbeni felpúposodott kondenzátorokra gondoltam, nem arra, hogy eleve úgy érkezik a gyártótól.

Igen, sajnos nem fogalmaztam egyértelműen, "jelen időben" beszéltem a kondenzátorokról.

2018. okt. 3. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
A kozep es felso kategoria kondijai mar sok eve kinottek a puposodasbol.
2018. okt. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Asus lapoknál nem a púpos kondik hanem a gyenge bga forrasztás és alulméretezett pufferkör a legnagyobbik gond...
2019. ápr. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!