Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a gépemnek...

Mi lehet a baja a gépemnek mióta belekerült a videókártya?

Figyelt kérdés

Sziasztok azzal a a bajjal fordulok most hozzátok...van egy olyan problémám mióta benne van a videókártya a gépben (nem volt dvi-d kábelem addig integráltál használtam) és addig tökéletesen futott igaz cs:go-t ablakos módban de vitte minden tökéletes volt..mostmeg benne van a vidi kari és állandóan kifagy a gépem ha youtubeozok vagy facebookozok csak egy sötét kép sistergő hang a fülesben és leáll a gép ha cs:go-zok megvan a 200-300fps de igy is befagy kidob tálcára és amig vissza nem dob nem tudok semmit sem csinálni, a legfrissebb driver van rajta és nem értem mitől csinálja ezt...mellesleg már csak ugy tudom bekapcsolni ha a memóriákat megcserélem egy másik slotba valaki help me pls:(


Itt a konfig:

proci: Intel core i5 4570

vidikari: Msi radeon rx460 4gb OC

ram: 8gb ddr3 (2x4gb)

táp: Dell 290w 80+

alaplap: Intel Q87

OP rendszer: Windows 10Pro 64bit



#PC #msi #kifagyások
2018. okt. 9. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy hibás a kártya vagy nem megfelelő az illesztőprogram
2018. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyenge a táp. Tegyél bele legalább 400 W-ost.
2018. okt. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. En is a tápra gyanakodtam mert ha lentebb veszem az amd settingsben vagy az msi afterburnerben a power limitet akkor ritkábban fagy meg a gépem... Volt olyan is hogy teszt gyanánt 6orat hagytam járni és nem dobott ki egy játékból sem de ha felmegyek facere fel ora sem telik el es kifagy
2018. okt. 9. 23:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Tap
2018. okt. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

75W eszik a VGA, és 84W a CPU

Ez 160W + egyéb őssz 200W

-bár ezt a teljesítményt ritkán éred el de,

a tápod 230W-t ad le max, az ágak terhelés elosztása miatt lehetnek gondok.

Szóval inkább vegyél egy 600W-s jó minőségű tápot és 10-20 évre le van tudva a gondod.

Továbbá az OC-t felejtsd el, ezen táp mellett.

Ha egy új VGA-t teszel a gépbe, bár 100% hogy menni fog, de egy rendszer újra telepítés,

sok kellemetlenségtől megóv.

2018. okt. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"mellesleg már csak ugy tudom bekapcsolni ha a memóriákat megcserélem egy másik slotba"


Ezt nem is figyeltem.

kezd egy memtest-l

memtest kiír usb/cd boot róla leteszteled a mem-ket egyesével, élég 20-20 perc, azalatt is kiderülnek a főbb hibák, már ha hibás.

2018. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem és valaki esetleg tudna ajánlani ebbe a házba: dell opitiplex 7020mt egy erősebb tápegységet? Mert én sehol sem találok bele illőt
2018. okt. 10. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!