Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erre a célra elég ez a laptop?

EZEZ kérdése:

Erre a célra elég ez a laptop?

Figyelt kérdés
Kizárólag egyetemi használatra kellene laptop, semmi játék, néhány film esetleg , lényeg hogy gyors legyen office alkalmazások használatára kellene word powerpoint excel dokumentációk stb. SSD -re gondoltam 128gb-osra a gyorsaság miatt, min. 4gb ram, proci itt mennyire lenne fontos? szükséges i3, i5- vagy celeron n3350 megteszi? vagy linkeket ha tudtok 100 ezer körül ilyen specifikációval, lényegében annyi hogy gyors legyen és legyen némi tárhely
2018. okt. 12. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

A 100ezres kategóriában szerintem már nagyon nem kell agyalni, bármelyik tudja amit írtál.

Sok különbséget nem fogsz találni.

Gyárilag szerelt ssd-vel viszont nem hiszem hogy lesz ebben az összegben, azt utólag kellesz beszerelned.

2018. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lehetséges ha csak office-ra,net, pár gyengébb játékra kell(nekem (asus x540l)i3-4005U,4gb ram, 500GB hdd, nvidia 920m,[tipp freedossal vegyed mert a win+office kombó rádob 30000-50000Ft-t,ennyit le tudsz faragni ncoreshoppal, vagy szervizbe "eredeti" telepítés 5000-10000 ft környéke :P] van nekem mediamarktba vettem 1 éve 120eFT-ért)

ha autocad és társaira kell akkor viszont ezeknek az ajánlott rendszerkövetelményét megnézed és attól jobbat veszel azok kb 200000 és határ a csillagos ég kategória

2018. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!