Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a gépemnek?

Mi a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
A 2016-os gépem(i5 6500 be quiet pure/dark rock hűtővel, 1xKingston HyperX FURY 8GB DDR4 2400MHz,GIGABYTE GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6GB , 2tb sshd(Barracuda), H170m-D3H alaplap és egy CX550M tápegység egy thermaltake gépházban amugy a gépház nak a hdd jelző lede nme vilog használatnál)lassaban megy az elvártaknál. Sok játéknál 60-70 fpsről 1-15fps-re folyton leeski pár másodpercre. Sokat szagat sok olyan játékban amiben nem kellene pl.fortnite(folyton vissza ugrál a karakter),bf1 (20-30fps-el fut és itt is folyton szaggat a karakter menet)és még sok másik játék.A drivert már sokszor újra telepitettem de semmi nem történt(érdekes az hogy amikor egyszer levolt törölve a driver és akkor el inditottam a cs:go-t ugyan annyi fps- el ment mint driver-el 170fps körül). Bf 1 -nél meg se treheli a videókártyát, probáltam sok leirást az nvidia control panelnél is probáltam de sehogy nem tudtam rábirni hogy mennyen.Már a windowst is újra telepitettem(vettem egy új hddt) és mindet nulláról letöltöttem és végig probáltam de nem ment. Garanciával megnézettük a gépet és azt mondták hogy kiéget a alaplap(a nem égő led miatt vittük vissza)és ki cserélték.Csere után sem égett a led(ez nem nagy probléma csak hátha van valami köze).Mi lehet a hiba? Lehet köze az alpalaphoz?

2018. okt. 13. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló gépem van nekem is, néha én is azt tapasztalom, hogy nem úgy menne ahogy kéne.

Pl Nier automata, bár itt ugye ráfogták, hogy szar az optimalizálás etc

2018. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rakj vissza egy régebbi nvidia drivert a gépedre. Ha az sem oldja meg akkor valami más a gond. HDD-ről futnak a gamek? Ha igen, próbálj ki egy ssd-t(ajánlom most a Kingston SA400-at, 240gb 12-13 ezer Ft), vagy másik vinyót (gyorsabbat). Ha az sem oldja meg, akkor lehet a videokártyával/alaplappal van valami, bár ennek kisebb a valószínűsége.
2018. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!