Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Ha eltávolítanám a...

Üdv! Ha eltávolítanám a matricát a RAM-ról s feltennék egy alumínium hűtőbordát, pasztával, búcsút inthetnék a garinak?

Figyelt kérdés

Egy ilyen kittel rendelkezem:


[link]



2018. okt. 18. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg.
2018. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MGéza ***** válasza:
Minek? Ez ddr4, nem melegszik annyira mint a korábbi ramok, amelyek azért kicsivel több áramot vettek fel. Tehetsz föléjük direktbe hűtőventit amelyet ramok, de az elülső ventik által keltett légáram is elég lesz nekik.
2018. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ajándékba kaptam egy pár Jonsbo márkájú, aliexpressről való rgb-s alumínium "hűtőbordát", s gondoltam akkor már beszerelem, viszont ez a garancia dolog kissé megtorpantott.
2018. okt. 18. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:

16 gigára én gondolkodás nélkül feltenném, mivel nem véletlen szoktak Limited Lifetime garanciát vállalni a gyártók, de elismerem 32 GB DDR4 már már nem kis pénz.


(Azért az apróbetűst olvas el mit is takar az a lifetime)

2018. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 3. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!