Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb windows 10...

Riki11 kérdése:

Melyik a legjobb windows 10 (verzio számra gondolok) pl:17134.345 mert valahogy nekem ez az uj nem jó?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a 17134.345-ös windows 10-et és egyszerűen nekem nem jo... nem jo a netem lelassul a speedtest akkor a játékok akadnak szerintetek melyik a legjob????
2018. okt. 20. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
drivert frissítettél?
2018. okt. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
minden drivert frissitettem de amugy te melyikre gondolsz?
2018. okt. 20. 09:03
 3/10 xKakashix ***** válasza:
nekem is ugyanez van és nálam tökéletesen működik
2018. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát akkor én télleg nem tudom hogy mi lehet
2018. okt. 20. 09:11
 5/10 A kérdező kommentje:
sőt ha felteszem a legujjabb vga drivert késik valamiért a textúra
2018. okt. 20. 09:15
 6/10 anonim ***** válasza:

1809_10.0.17763 hu_windows_10_enterprise_ltsc_2019_x64_dvd_134fe4a3


edge, cortan, store nuku, csak biztonsági frissítés van hozzá.

Ez a leghasználhatóbb W10, a többi csak nyűg.

2018. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ezt hol találom meg?
2018. okt. 20. 09:21
 8/10 A kérdező kommentje:
játékra jó?
2018. okt. 20. 09:21
 9/10 anonim ***** válasza:

torrent / [link]

persze, ugyan az csak tisztább, stabilabb,


"Operációs rendszer hosszú távú támogatással


Az LTSB a „Long Time Servicing Branch” rövidítése, mivel ez a Windows operációs rendszerek olyan ága, amely akár 10 éven keresztül rendelkezik támogatással. Ebből 5 év az alapidőtartam, amelyhez további 5 év hosszabbítás vásárolható. Ennek az ágnak a megnevezése 2018/2019-től „Long Term Servicing Channel” (LTSC) lesz. Az irodai alkalmazásnál megszokott „Semi-Annual servicing channel” ághoz képest az LTSC soha nem tartalmaz funkciófrissítéseket. Ehelyett két- vagy háromévente az operációs rendszer új LTSC verziója jelenik meg. A felhasználók eldönthetik, hogy erre a verzióra frissítenek, vagy 10 éven keresztül megmaradnak az eredetileg vásárolt verziónál. A vállalat saját informatikusainak munkaterhelése tehát a Windows 10 Enterprise LTSB verzióval minimálisra csökkenthető.


Minimalista operációs rendszer felesleges alkalmazások nélkül


A Windows 10 Enterprise LTSB minden új verziója támogatni fogja az aktuális új processzorokat. Erről a „Standard Silicon Support Policy” irányelv gondoskodik, amelyhez az azt elfogadó operációsrendszer-gyártók tartják magukat. Így ennek az üzleti operációs rendszernek mindig lesz olyan verziója, amely kompatibilis az új fejlesztésű processzorokkal. Az LTSB verzió magját ugyanazok a funkciók képezik, mint a Windows 10 Enterprise Semi-Annual servicing channel verzióét. Ebből azonban kimaradnak az emberi felhasználásra szánt számítógépek alkalmazásai, mint az Outlook levelezőprogram, a Naptár, a OneNote, az Időjárás vagy a Hírek. A Windows 10 LTSC egyúttal javítja is a gépek irányítására, telefonközpontok vezérlésére, bankautomaták beágyazott rendszereként vagy kioszkokban alkalmazott számítógépek teljesítményét. "



"...kimaradnak az emberi felhasználásra szánt számítógépek alkalmazásai..."

Utólag bármelyiket telepítheted manuálisan.

2018. okt. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mirt a home az nem jo?
2018. okt. 20. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!