Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Windows 10 nem tölt be, mi...

A Windows 10 nem tölt be, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Édesanyám sokat panaszkodott mostanság,hogy a laptop amit a munkában használ nagyon lassú, vagy be sem tölt rendesen a Windows nem tudja használni.


Ma este rá akartam nézni, de ha bekapcsolom a laptopot minden rendesen megy a Windows 10 logója és az alatta töltő körig, majd kiírja a Windows "kis türelmet" majd az egész kép fekete lett.


Vártam majd betöltött a kurzor és a háttérkép, de az asztal és a start menü csak pörgött. Teljesen lefagyott a laptop, nem reagált semmire majd a kurzor is eltűnt.


Csak a Power gomb hosszan nyomásával sikerült kikapcsolni a laptopot. Kicsit vártam, és megpróbáltam újra elindítani a laptopot, meg is lepődtem gyorsan be is töltött minden, mármint az asztal, ikonok, tálca.


A kereső sávba beírtam az "msconfig" parancsot, de nem nyitotta meg rendesen, majd észrevettem a jobb sarokban ahol az időt jelzi annyit írt csak, hogy 22:3 majd csak 22: mutatott (22:30 helyett).


Erre gondolok:

[link]


Első gondolatom vírus lehet a probléma jobbnak láttam kikapcsolni a laptopot, be is jött a leállítás opció, de csak hibernálta a laptopot, onnan fekete képernyő és hallottam ahogy a laptop pörög, ismét csak a Power gomb hosszan nyomásával tudtam kikapcsolni a laptopot.


Érdemes próbálkozni a Biosban vagy Windows újratelepítés minél hamarabb?


Remélem érthetően írtam le, és köszönöm a válaszokat.

L


2018. okt. 20. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj csökkmódba lépni, és hibaelhárítás, vagy alaphelyzet. De itt a feKete képernyőtől is írnak>>> [link]
2018. okt. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szabad hely van még?
2018. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!