Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj az asztali...

Mi lehet a baj az asztali számítógépemnek?

Figyelt kérdés

Pc elindítása után bejön az asztal és 2-3 perc után újraindul, újrainduláskor nem jön be kép, kikapcsolom, ekkor bejön ,hogy milyen módban szeretném elindítani a gépet (normál üzem módba) bejön az asztal windwos nem tudja mi a probléma, de neten szeretne utána keresni, oké, 4-5 perc után elindítom a google chrome és pár oldal megnyitása után újraindul szintén, de mostmár windows repair jön be, le is fut újraindul és ekkor kezdődik előröl minden 3-4 perc újraindul ....

Eddig volt:

Takarítás: ccleaner, memória vizsgálat, pár program unistallása köztük advanced system care, > nem segített

Windows újra telepítés: na így már egy kicsit megnyugodva elkezdtem minden visszaállítani, semmi újraindulás, majd egyszer csak mikor oda értem a chromehoz böngészni a programokat > újraindult

Videokártya kivétele: folytattam a programok telepítését, megint neten böngészni kezdtem > újraindult

Mi a probléma? Memória, vagy processzor hűtése nem megfelelő a hűtőpaszta?



2018. okt. 21. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult - Energiagazdálkodási lehetőségek - (kiválasztott sémánál) Séma beállításainak módosítása - SPeciális energiaellátási beállítások módosítása - Merevlemez - Merevlemez kikapcsolása

Ha ott 0-nál nagyobb szám van, állítsd át 0-ra, akkor sose kapcsolja le. Nálam pl ez volt mikor SSD-re raktam a rendszert, fixen 10 perc után lelőtte az SSD-t mindig.

2018. okt. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ThodEE GoD ***** válasza:
Azért egy hőfokokat érdemes lenne megnézni :/
2018. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
átállítottam, 4-5 perc után megfagy a rendszer a semmitől
2018. okt. 21. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Hdd-sd hiba is lehet, vagy alaplap, memória.
2018. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 levis56 ***** válasza:
Tedd fel az AIDA64 progit,cpu hőt ézd meg ha nem magas akkor táp is lehet
2018. okt. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!