Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri megvenni az alábbi PC-t?

Megéri megvenni az alábbi PC-t?

Figyelt kérdés

Lehetőségem van jó árban megvenni egy állítólagos 1 éves gamer gépet, viszont nem értek hozza. Segítenétek, hogy a mostani játékokat vinné az alábbi konfigurációs gép:


Processzor: AMD FX 8350 ~ 8 core, 4 GHz, 16 MB

Videokártya: Asus Nvidia Geforce GTX 950 ~ 2 GDDR5, 128 bit

Alaplap: MSI Gaming 970

Táp: Segotep 550 w

külön felszerelt léghűtés (+3 darab ventilátor)


2018. okt. 28. 07:56
1 2 3
 1/21 szántóvető ***** válasza:

ez egy gyenge gép ami elavult platformra épül,tehát sokat ne várj tőle.nyilván van az a pénz amiért megéri megvenni,de pont az árát nem írtad le.bár szerintem drágán adhatják.

"egy állítólagos 1 éves gamer gépet"-lehet hogy 1 éve rakták össze,de a proci több éves és mára már elavultnak számít a 8 mag ellenére.ezek ugyanis gyenge magok.

2018. okt. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ, jó, hogy megkérdeztem. Nézek még olcsóbb gépeket, megnéznél meg egy párat, hátha valamelyik jobbacska. A fiamnak szeretnek venni, de nem értek hozza.

Desktop TTX Gamer Ganimede V2 cu Procesor Intel Coffee Lake Model Core i7-8700K / 3.7GHz, 64 GB DDR4, HDD 6TB, SSD 1 TB, video GTX-1080/8GB DDR5,ház Thermaltake View 21, 750 W,cooler Deepcool Gamer Storm Lucifer K2, rendszer RGB, WIN 10 Home

2018. okt. 28. 08:39
 3/21 anonim ***** válasza:
Amit a kommentbe írtál gépet az jó, de jobb lenne tudni, hogy mit mennyiért adnak, illetve, hogy mennyi a keret rá. Úgy egyszerűbb összerakni egy gépet.
2018. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 szántóvető ***** válasza:

[link]

ez az?ez nem éppen olcsó,ha minden igaz 3000€ felett van az ára ami nagyon sok.a tápegység márkája nekem nem mond semmit.de a proci és a vga jó,ha találnál egy olcsóbb gépet amelyikben ugyanilyenek vannak akkor az tökéletesen megfelelne.

2018. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Készen összerakott gépet vennék, az emagon néztem ki a linket - [link]


kb. 320-350 eurót szánnék rá


meg néztem az alábbit is -


[link]

2018. okt. 28. 10:03
 6/21 Gábor_79 ***** válasza:
Az utolsó hozzászólásodban az emag-os jobb és olcsóbbnak is tűnik, ha jól látom. Viszont a tápegységet nem részletezik azon kívül, hogy 750 Wattos. De nem tudom; 17 ezer lei nem több mint 350 euró?
2018. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Gábor_79 ***** válasza:
2018. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Igen, picivel több mint 350 euró, viszont az utolsó linked az mar 1500 euró, annyi nincs.

Esetleg meg találtam egy oldalt ahol vannak gépek ha megnéznétek:


[link]

2018. okt. 28. 10:33
 9/21 Gábor_79 ***** válasza:
Érdekes. Ezekben az utolsókban igen régi videókártyák vannak. Valami 4 generációval ezelőtti. Az első gépben a processzor is ezeréves. 2 generációs '11-es, most meg 8-nál tartunk intel-nél. Új kinézetű házakba beleépítettek 6 éves alkatrészeket. Nem javaslom. Emag-nál nincs gépösszeszerelés opció? Ha lenne gépösszeállítás opció, úgy a használható alkatrészekből összeállítaná valaki (itt) és össze is szerelik. Nem találtam az opciót, mert annyira, sőt semennyire nem tudok románul.
2018. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy működik mint a Magyarországi emag, nem tudom létezik-e összeállítás, de szerintem nem. Esetleg ha segítenél és írnál egy konkrét listát, amivel el tudok menni egy boltba és megmutatnám, hogy a listán szereplő alkatrészekből rakjanak össze egy gépet, és beleférnék a keretbe is. És persze, működnének a mostani játékok.
2018. okt. 28. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!