Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Digitális rajztábla helyett...

Digitális rajztábla helyett táblagép használata? Hogy működik, és milyen program kéne hozzá?

Figyelt kérdés
több helyen is olvastam, hogy tabletet is lehet digitális rajztábla helyett használni, de azt pontosan sehol nem találtam meg, hogy is működik ez pontosan, milyen program kéne hozzá, stb(tudom tábla gépet nem éri meg rajzra használni de szeretném ha el magyaráznátok hogy tudom öszekötni a ketöt ? )

#Digitális rajztábla helyett táblagép használata? Hogy működik #és milyen program kéne hozzá?
2018. nov. 1. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Letöltesz rá egy rajzprogit...


Vagy nem értem a kérdést...

2018. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tableten tudsz rajzolni pl autidesk prigram kell hozza! De pcre kötni ės rajztáblakėnt használni nem tudod a tabot. A rajztábla teljesen más. Ha pc n ps ben akarsz rajzolni akkor rajztábla kell.
2018. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*autodesk
2018. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!