Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows nem látja a merevlemez...

Windows nem látja a merevlemezt, wi-fi nincs (laptop)?

Figyelt kérdés

Több windowst is kipróbáltam az új laptopomon, de egyik se látja a merevlemezt, biosban megvan, de fájlkezelőben csak az ssd-t mutatja. Touchpad nem működik. Hálózatoknál wi-fi lehetőség nincs, csak kábel. Mi lehet a probléma?

[link]

[link]



2018. nov. 2. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobb klikk a sajátgépre (Computer), kezelés (Manage talán), és utána Bal oldalt kiválasztod a lemezkezelést (disk management gondolom). Utána lesz egy "nem partícionált terület" feketével (most meg nem mondom ez hogy van pontosan, jobb klikk rá --> új egyszerű kötet (bocs, ezt se tudom, hogy hogyan van fordítva, én magyar wint használok), next-next-finish.

Wi-Fi meg azért nincs mert nincs driver hozzá, amit kábeles neten keresztül tudsz letölteni (nagy eséllyel a Windows Update automatikusan megoldja, nekem legalábbis meg szokta oldani).

2018. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A hdd probléma megoldódott! A windows updates dolog mit takar pontosan? Adok neki kábelt és automatikusan letölti a drivereket?
2018. nov. 2. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ha mégse, akkor kézzel kell felvarázsolni (le kell a gyártó oldaláról tölteni)
2018. nov. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!