Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassú a gépem az új...

Bzsoltika kérdése:

Miért lassú a gépem az új SSD-vel?

Figyelt kérdés

Van egyate 2009 macbookom

2.26ghz inter core2duo proci

4gb 1333mhz ram

Nvidia geforce 9400m videochip

Ehhez a konfighoz vásároltam egy Kingston A400 120Gb os ssd-t de amikor feltelepítem pendriveról lassú nehezen megy már eleve a telepítés a programok lassabban nyílnak meg szinte mint hddvel valaki tud segíteni mit tegyek?

Az ssd sata 3as de kompatibilis a gyártó szerint sata2 re is apple szerint a noti támogatja még a sata 3at is.



#SSD #lassú ssd
2018. nov. 9. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azt Javaslom sűrgősen cseréld le, magamnak is és még kb.3 ügyfelemnek vettem ilyen típust. Mindegyik kivétel nélkül express gyorsasággal tönkre ment. Nem hiszem, hogy kifogtam egy rossz szériát mivel időben azért kb fél év-re oszlott el a beszerzés, és nem is egy helyen lettek vásárolva.


És hogy miért lassú, ez sok minden lehet. Itt egy cikk ami segíthet megoldani a problémát. Ennek alapján ellenőrizd le az összes beállítást.


[link]

2018. nov. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!