Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Tudnátok jó fülhallgatót ajánlani?

Sziasztok, kb 7000_5000 ft-s lélektaniküszöbbel jóhangzású fülest szerertnék

Keress kérdéseket hasonló témákban: fülhallgató, fejhallgató, vásárlás

nov. 9. 20:06  Privát üzenet  

A válasz

Füleseket szoktak akcióztatni black friday-kor itthon is, én várnék rá a helyedben. Általában én is akkor szoktam venni, bár 2 éve használok egy Sony XB50AP-t.

[link]

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 9. 20:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bluetooth os fülhallgatót lehet csatlakoztatni laptophoz?
Tudnátok mondani/ajánlani alacsonyabb fogyasztású videókártyákat, gtx 950 körüli teljesítménybe keresek, amd nvidia mind1, a teljesítmény lehet kicsit kevesebb is?
Egyetemre notebook/laptop 60. 000-ig tudtok ajanlani?
Milyen "agybadugós" fülhallgatót vegyek 7-8. 000Ft körül?
Milyen fülhallgatót vegyek?
280 n2m házban szeretnek jo wifi jelet ha lehet minden szobaban (4szoba+kert) milyen routert/eszkozt tudnatok ajanlani?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!