Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lenne érdemes most bányász...

Mit lenne érdemes most bányászni és mekkora összegből lehet elkezdeni?

Figyelt kérdés
Szeretnék ezzel foglalkozni a későbbiekben. Nagyon érdekel ez a kripto világ. Olvastam, hogy sok féle altcoin van és mindig hoznak létre újakat és azokat eltérő módszerrel bányásszák. Valaki elmagyarázná ezt, hogy ez hogyan működik és miért jobbak az altcocinok?

2018. nov. 21. 09:35
 1/10 hypno ***** válasza:
Szerintem későn ébredtél.
2018. nov. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Magyarországon csak pár hónapig volt érdemes bányászni, de az is már egy éve volt. Persze ha lopod az áramot, akkor mindegyik megérheti. Hála istennek, már lecsengett a kriptoőrület, a kínaiak kitermelik, a többiek meg kereskedni próbálnak vele.

Igen, elkéstél vele.

2018. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
melóhelyre beraksz egy minert akkor talán megéri :D
2018. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, de a fő kérdésem az lenne, hogy milyen géppel és milyen altcoint érdemes most leginkább bányászni?
2018. nov. 21. 18:07
 5/10 A kérdező kommentje:
#2 Miért csengett volna le? Sokat utazom külföldre és azt látom, hogy már egyre több üzletben fogadják el a bitcoint mint fizetőeszközt. Amúgy meg ez mindig is hullámzott, most valóban lent van eléggé és emiatt sokan ki is szálltak a bányászatból, de ez azoknak meg inkább csak jó akik most kezdik el. Legalábbis én így tudom.
2018. nov. 21. 18:15
 6/10 hypno ***** válasza:

#5

Hát akkor csak rajta!

Egy halom pénzt bele fogsz ölni, hogy munka nélkül sok pénzt keress, de legyen szerencséd.

2018. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 De nem lehetne konkrétan a kérdésre válaszolni? Konkrét dolgokat szerettem volna megtudni, milyen hardverekkel éri meg most neki vágni és melyik fajta altcoin-okat érdemes egy átlag usernek,stb..
2018. nov. 21. 20:32
 8/10 hypno ***** válasza:

Itt olvasgass.

[link]


Tudom, te nem bitcoint akarsz, de az elv ugyanaz.

2018. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hypno ***** válasza:
2018. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
26%

fél és 2 millió között van az az összeg ami szóba jön, de hogy érdemes e az csak fél-1 év után fog kiderülni.

mint minden vállalkozásban, ebben is van kockázat.


hipnónak üzenem, hogy előbb építsen fel egy bányát, majd üzemeltesse s akkor majd rájön, hogy mégsem annyira munka nélkül jön az a pénz.

2018. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!