Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » XBOX One X vagy Xbox One S?...

XBOX One X vagy Xbox One S? FHD-ban játszanék csak!

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


vagy


[link]


A kérdés, amiért ezt egyáltalán felvetem, az nem más mint hogy FHD-ban játszanék, csak, és az érdekelne, hogy úgy menne-e minden játék full grafikán? Mint pl. red dead redemption 2. Mert ha igen, akkor elég lenne nekem szerintem az XBox One S is! Tippek, ötletek? Megéri ennyiért?



2018. nov. 24. 14:18
 1/2 anonim válasza:
konzolon nem a full hd miatt aggódnék hanem a max 30 fps miatt
2018. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Valentinius válasza:
A játékban beallithato az fps. Én speciel ps4 slimmel játszom, mert ez van és sajnos PC-re még nem jött ki. Azért fhd tv-n nagyon jól néz ki így is. Gondolom már megvetted, de másnak, ha megteheti ps4 pro-n, vagy xbox1x-en természetesen sokkal jobb a grafika, ami full HD-ban teljesen ok. A 4k-t hagyjuk meg a következő konzolos generációknak és nem lesznek fps gondok.
2019. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!