Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak különböző külső winchester márkákkal/típusokkal,500mb fölött? Melyik a legjobb stb. A legrosszabbat/legtöbbet eddig a seageate-ről meg az lg-ről hallottam. Milyen pl a verbatim, toshiba stb? Melyik a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom 500GB-ot akartál írni :). Nekem eddig csak egy 1TB-s WesternDigitalom van eddig teljes mértékben megvagyok elégedve vele. Az LG vinyókat nem ismerem de újabban elég rossz a híre a LG telefonok, és egyéb nem kimondottam háztartási ezközökön kívül (pl.: monitor, GPS stb...)
2010. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
GB*
2010. jún. 26. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Talan a legjobb marka HDD-nel WD aztan a Segeata,de a leggyorsabb a Samsung.


Namost nekem mar tonkre ment 250GB Kulso HDD WestDig.

tonkrement 750GB Samsung F1,de azt mar ugy vettem hogy volt hibas sectora. A teljesen uj WD500GB hdd-men mar van 3bad sector ,de kb 4 honapja nem novekedett.

Halotam,hogy a WD-ket visznek gariztatni vissza uzletekben.

A WD-rol meg annyit,hogy nekem nagyon melegszik. 50 C is van valmikor,,,azota tettem ra kisebb hutot igy 48max alapjaraton 40 fok.

Seagata mintha felzarkozna mostanaban.....de hallgas meg mastis ez csak az en velemenyem.

2010. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megj:Halotam,hogy a WD-ket visznek gariztatni vissza uzletekben. a legkevesebbet
2010. jún. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Neuhauser László ***** válasza:

Nekem ahány WD winyom volt, egyik se bírta fél évnél tovább, igaz, ezek belső winyók voltak

Amivel még meggyűlt a bajom: LG, WD, és a NONAME cuccok

Amik nálam jól mennek: Samsung, Hitachi, Maxtor, Seagate

Ezekkel még sosem volt bajom, igaz, én külsőkkel nem nagyon dolgoztam még, de nagyon sok belső winyóval már volt dolgom (maszekként számítógépeket javítok)

2013. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!