Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A kérdésem hogy ha most 4GB...

A kérdésem hogy ha most 4GB ramom van, és most karácsonyra kapok 4gb több ramot is. Megfogom érezni?

Figyelt kérdés
Így 8 lesz, és a kérdésem hogy ha berakjuk a ramot, akkor egyből megfogom érezni a hatást? Pl: amikor egy játékkal játszok (fortnite) akkor nem tudok megnyitni egy chromeot sem, mert 100% a memória. De akkor most meglesz a hatása? Félek hogy nem.

2018. nov. 25. 16:37
 1/5 gabiking válasza:
Biztos hogy lesz hatása de lehet más a probléma.
2018. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
35%

Meg lesz a hatása! Ajánlom az Edge böngészőt a Chrome helyet mert a Chrome nagyon fogyasztja a memóriát! Az Edge inkább a CPU-t + Az Edge-tt csak akkor tudod frissíteni ha a Windows-t is frissíted!



Ezt érdemes elolvasni

[link]

2018. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Foxflo válasza:
Üdv! Nekem 3.5 ramom van és játszottam egy 8 ramos géppel! Nekem nagyon átadta a feelinget, és igen nagyon lehet érezni! Én is azt mondom hogy inkább az edget használd és ne a chromeot, de amúgy nagyon jól meg 8-cal! Remélem segített a válaszom! Viszlát!
2018. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D Most megnyugodtam kicsit, hogy nem a semmiért fogunk venni még 4 GB ramot :)
2018. nov. 29. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:
8 GB játékra már kell. De így hogy semmit se tudni a gépedről egyáltalán nem biztos, hogy nagy mértékben javít a helyzeten.
2018. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!