Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win10 usb billentyűzet nem...

Win10 usb billentyűzet nem jó, megoldás?

Figyelt kérdés

Tegnap raktam össze egy gépet. I5 6500, 8gb ram, gigabyte h310ms2v, gtx 1060 3gb

Felraktam a win 7et de sajnos nem támogatja a proci, ezért fel kellett tegyem a win10et. Felraktam minden jó volt Csak nem tudtam az nvidia geforcet frissíteni, mert ezzel a windows verzióval nem kompatibilis. (Win10 pró driverekkel, ncore-ról)

Lefuttattam egy driver updatert ami a telepítőben volt, gondoltam megoldja at nvidia problémát, de sajna nem oldotta meg és már a billentyűzet se működik. Azt írja ki : USB KEYBOARD csoportházirend letiltotta a beallitast.



2018. nov. 29. 23:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Elírtam, bocsi. I5-8500 a processzor.
2018. nov. 30. 08:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány bites Windows 10 fut a gépen?

És van egy rossz hírem számodra. Az alaplap és a videokártya nem jók egymással. Ugyanis az alaplap csak Windows 10 64 bites verziót támogatja, a videokártya pedig csak a Windows 10 32 bites verzióját támogatja.

És a drivereket pofonegyszerűen betudod szerezni a gyártó weboldaláról. Persze ha támogatja..

2018. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zombozo ***** válasza:

"a videokártya pedig csak a Windows 10 32 bites verzióját támogatja." LOL, ezt a baromságot :D


[link] vagy a windows automatikusan frissíti az illesztőprogramokat.


Windows letöltése innen: [link]


Majd aktiváld a telepítés után. Az ákom-bákom Windowsokat kerüld.

2018. dec. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eredeti Win10 Pro vállalatim van, írj, ha érdekel.
2018. dec. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Ncore-os win10-et raktam fel (win10pro 64bit), előszőr driverekkel -> hibás volt a billentyűzet, driverek nélkül, majd cd-ről fel az alaplapi drivreket minden jó lett.
2019. jan. 7. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!