Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Véleményt szeretnék kérni...

Véleményt szeretnék kérni esetleg tapasztalatokat egy videó kártyáról?

Figyelt kérdés

Ez pedig az MSI RX570 8Gb Armor DDR5-ös kiadású kártya lenne az.

Most elég olcsón meg lehet kapni 60-65 ezer körül mozog az ára ami szerintem meg érné nagyon érte el végre még is csak egy 8 Gb vga de nem szeretnék meg nem is tudok százezreket adni egy jó vga-ért.

Amire kellene az hogy Full HD felbontásban 1920-1080 ugye el vigyen minden mai játékot Maximális grafikai beállításokkal esetleg kicsi komprumisszumot meg értek.De élvezhető beállításokkal szeretnék futtatni mindent.Ez a kártya jó lenne erre a célra?

70-ezer forint lesz rá a keret mert táp egységet is cserélnem kell hozzá mert ami most van az egy gagyi 400 watt-os uname táp ami már amúgy is haldoklik ezért erre nem bíznám rá ezt a vgá-t.Amit ki néztem tápot az egy minőségi Fsp táp lenne 500 watt-os az már elég ehhez a kártyához ? + a többi gép alkatrész áramellátásához ( proci,ram stb...)

Esetleg más kártyát mondhatok ami ettől jobb is ebben az árban mozog. GTX 1050 Ti 4 gb néztem még de videoban a tesztek alapján asz rx 570 jobban teljesít és egy az áruk.

A procim is cserélem majd ha lesz rá keret de az még várhat előbb a vg-át szeretném.Tisztában vagyok vele hogy ami van procim most az a intel g4400 2x3.2 Ghz és proci nem fogja tudni kihasználni ezt a kártyát de tudnám vele használni nem ? és már jobb teljesítményt adna mint a mostani r270 -es 1 gb 125 bit es vgám. :D

Procit majd amire cserélem idővel az meg az i5 körül gondolkodom olyan i5-7600 vagy valami hasonlóra ami az is olyan 60-80 közt van az ára. Tudomásom szerint egy ilyen vgával 8 gb rammal (ennyi van most de majd ez is lehet majd bővítem 16-ra de ez az ami legjobban rá ér)

és egy i 5 ös procival full hdban mindent el kell tudnom futtatni maxon nem ? Még ha némi minimális komprumiszumokat kell vállalnom egyes játékoknál.

Pl alacsonyabb árnyék részletesség.

Szerintetek milyen vgát lenen érdemes vásárolnom ami ezt a célt teljesen kiszolgálná.



2018. dec. 4. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen jó választás. A 1050Ti érezhetően gyengébb, így azt nem javasolnám. Az 570 elég jól boldogul FullHD felbontáson, a legtöbb játékban maximális, vagy ahhoz közeli beállításokat használhatsz, ha a cél a 60FPS. Az MSI Armor családról pedig tudok személyes tapasztalatot is mondani, kifejezetten jó kártyákat ad az MSI ezzel a névvel.
2018. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem vágyok 200+ fpsre ha fix 60 fpsel akadás mentesen el futnak a dolgok :D Be vallom kicsit féltem ettől az msi kártyától mert picit gagyibban nézki mint a többi meg hogy ilyen olcsó (talán van valami hátul ütője)

De valószínű akkor ha meg jön a fizetés be újítok rá a héten :D

2018. dec. 4. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!