Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát vegyek...

Milyen videokártyát vegyek ami "kicsi" és erős?

Figyelt kérdés

Olyan igényem lenne hogy tettem az alaplap mpc chipjére egy hűtést, de útban van a legtöbb videokártya hűtése így ha rajta van akkor nem lehet őket betenni...


Van olyan AMD kártya ami elég rövid hűtéssel rendelkezik hogy ne lógjon fölé? Vagy ha hosszabb akkor is lenne távolság, tehát a kártya nyákjának belsőbb részén legyen csak?

Használtan szeretnék venni. Kb ilyen hd 7950 szintű amd kártyát.


2018. dec. 6. 19:21
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Ezt elfelejtettem.

Az egyik az alaplapom a hűtéssel a másik a problémát hivatott ábrázolni?

2018. dec. 6. 19:22
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát az sem baj a fölé lóg csak ne ütközzön bele.
2018. dec. 6. 19:23
 3/8 hypno ***** válasza:

Radeon R9 nano

[link]


Ennél rövidebb AMD kártyát nemigen találsz...de lehet hogy így is útban lesz a ventilátor. (Biztosan szükség van rá?)


Vagy vannak még a GTX mini kártyák, azok hasonló méretűek mint a nanok.

2018. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MGéza ***** válasza:
Ha lemondanál az aktív hűtésről az alaplapon akkor elférne. Egyáltalán, kell oda az a venti, ennyire melegszik?
2018. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Volt egy kártya hd 7870 direct cu ii aminél elfért egy másik hasonló venti ott...akkor nem igaz hogy nincsen másik olyan kártya. Kell rá az aktív hűtés mert nyáron melegszik nagyon 80 fok fölé. És érzetre is stabilabb gyorsabb a gép ha hűtve van az is. Biztos azt mondjátok placebo de sztem nem.
2018. dec. 6. 20:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de ilyen drága kártyára azért nincs szükségem, mondtam hogy kb 7950 szintű kéne.
2018. dec. 6. 20:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem am kell hogy legyen olyan mert nem maga a hűtés van minden esetben útban hanem az ilyen dizájn műanyagok, burkolatok.
2018. dec. 6. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Létezik PCI-E x16 riser is...
2018. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!