Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen vezeték nélküli perifér...

Milyen vezeték nélküli periféria lenne a legjobb FPS játékokra?

Figyelt kérdés

Hello!

Nemrégiben sikerült összeraknom az új Gamer gépemet. Most a perifériákon van a sor hogy lecseréljem valami jobb minőségibb-re. Nem vagyok olyan profi, hogy túl drága perifériát vegyek, meg nincs is rá igényem. Be érem az arany középúttal ami jobb mint a olcsó gagyik, de azért mégsem E-sport szántű drága periféria.

350-euórt az-az kb-113000 forintot szánok az egér billentyűzet, és a fülesre egyben.


Nos a kinézett perifériák ezek lennének.


egér- Logitech G305 Recoil

Logitech G603 LIGHTSPEED

Logitech G703 Lightspeed


billentyűzet- Logitech G613


Füles- Logitech G433 Surround Sound

Razer Electra V2

Cooler Master MASTERPULSE MH750

HyperX Cloud II

HyperX Cloud Alpha

MSI DS502


Ezekéből kéne kiválasztani a legjobbakat,de ebben az árkategóriában érdekel más is amit ti ajánlatok. A fejhallgatónál inkább a tiszta szép hangzás érdekel, tehát ha az egyiknek jó a hangzása, de a mikrofonja rosszabb az nem érdekel, mikrafon az utolsó szempont.



#billentyűzet #egér #msi #Logitech #wireless #Gaming #keyboard #HyperX Cloud II #Legjobb vezetéknélküli periféria #logitech g603
2018. dec. 12. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Fülesek - felsoroltak közül, olcsóbban a Razer vagy az MSI, drágábban a két HyperX.


Egér, billentyűzetben pedig csak annyit tudok segíteni, hogy ha gamer PC, akkor a vezeték nélküli megoldást hanyagold. Tovább tart a jelnek átvonulnia levegőben, mint a vezetéken belül.

Ha zavar a kábel, akkor vannak ilyen állványféleségek, amin keresztül át tudod húzni a vezetéket, így nem fog akadályozni.


És még annyit az árakról, hogy egyik CS:GO versenyen, az egyik játékos Tesco-s egérrel nyerte a versenyt. Tehát nem az ár számít.

2018. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igen tudom hogy nem a profi vagy a gagyi periféria dönti el azt hogy ki hogyan tud játszani. Pont azért akarom az arany középutat választani hogy minőségi legyen, de azért ne legyen túl drága. A mostani olcsó genius perifériámmal is elvagyok, csak már meguntam cserére érett ezért beruháznék egy komolyabb setup-ra.
2018. dec. 12. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Vezeték nélküli meg FPS kb ki is ütötte egymást.

Egyrészt lassabb, másrészt mit csinálsz ha pont az akció közben kezd el szaggatni mert merül az elem? A falhoz vágod? Mert garantált a halál ilyenkor.

Nekem volt vezeték nélküli, nem is kérek belőle többet.

A kinézett egerekkel az a baj, mindegyiknél a görgő a gyenge pont, hamar meghal, FPS játékoknál meg görgővel sokszor fegyvert válthatsz, nem szerencsés.

Egy sima Logitech G Pro jobb választás.


Billentyűzet szintén jobb kábeles. Tesoro Durandal Spectrum pl, ha már mechanikus kell.


Fülesnél ha így mehet akkor cloud alpha vagy cloud 2

2018. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Neked is köszi a választ. úgydöntöttem, hogy a kingston hyperx családot választom.


Egér- Hyperx Pulsefire FPS Pro


Füles- HyperX Cloud Alpha


Billentyűzet- HyperX Alloy Elite RGB Red Mechanical Gaming Keyboard

2018. dec. 12. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

esetleg még itt nézegethetsz egeret.

2018. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#3: "Vezeték nélküli meg FPS kb ki is ütötte egymást."

Orbitális marhaság. Logitech G403 Wireless-t használok, Rainbow Six Siege-ben Platinum a rangom, CS:GO-ban Supreme Master. Soha, egyetlen ezredmásodpercnyi kihagyást sem tapasztaltam az egér részéről. 30 órát elmegy töltés nélkül, lemerülés előtt egy-két órával jelez.

2018. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Hello nos igen jobban utána néztem a Logitech G613- billentyűzetnek, és nagyon gyors a válaszideje. Tehát elvileg amit most használok sima olcsó Genius vezetékes billentyűzet és egértől már csak sokkal jobb lehet. Nekem meg nem kell azért annyira profi periféria FPS-játékokban annyira vagyok Pro gamer mint Zsozéatya. szóval ezt a kombót választom billentyűzet- Logitech G613, egér- Logitech G603 LIGHTSPEED
2018. dec. 18. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó döntés, nem fogsz bennük csalódni.
2018. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!