Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya csere? Megérné,...

Videokártya csere? Megérné, vagy inkább gyűjtsek és teljes gépfejlesztés? Lenne bottleneck?

Figyelt kérdés

Jelenleg:


AMD FX-6300

1x8GB Kingston HyperX Fury Red DDR3

Sapphire Radeon R9 270 2GB GDDR5


A videokártyát cserélném le mondjuk egy ilyenre:


[link]



2018. dec. 16. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Átmenetileg megtennė, hiszen erősebb mint a 270 kb 60% al... Kb talan a proci is mėg elėg hozzá de hatareset.

Szal ha nem sürgős javasolt a gėpcsere. Viszont ez függ atól is mire kell, ha játszol mivel milyen felbontason.

2018. dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak FHD-ban.

PUBG, BF1, ETS2, R6 Siege.

2018. dec. 16. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Az árát a kártya jelenleg megéri, de közel sem fog úgy teljesíteni ahogy várnád, a random beszaggatások a proci miatt ugyanúgy megmaradnak, az sem segít hogy a ramod sem tud dual channelben működni, de jelenlegi memória árak mellett nem mondom hogy vegyél még 1x8 gb t egy halott platformba. Ha ki tudod bekkelni vele az időt én várnék még pár hónapot, nyakunkon a zen2, és ha minden igaz a következő amd kártyák és a középkategóriás nvidia kártyák is.
2018. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

El vagyok még ezzel, csak erősen a határait feszegetem. :D


Akkor még várok ezzel.

2018. dec. 16. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!