Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikrofonszett videókészítéshez...

Mikrofonszett videókészítéshez, streameléshez?

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan szetteket javasolni (vagy érdemes inkább magunk összeállítani a szetet?), amikkel kényelmesen lehet pl. streamelni játék közben? Például anélkül, hogy előrébb kéne hajolni az asztalon, kényelmesen lehessen ülni a használata mellett, stb.


És persze jó ár-érték viszonyban legyen.


Előre is köszönöm!


2018. dec. 16. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 3 éves 10 000 ft alatti fejhallgatóm elösször nem voltam vele megelégedve, de obsben ráraktam szűrőket és volt szar hang nincs szar hang. De persze ha már profi vagy és van is rá pénzed akkor vegyél valami drágát. Nem tudom milyen árra gondoltál, álványosra, fülesre vagy ilyen asztalra rakósra...
2018. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak sokan panaszkodnak a mikrofonjuk miatt, mert hogy milyen olcsó aztán a beállításokhoz meg nem értenek. Ezért fölöslegesen költenek.
2018. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jo lenne tudni hozza, hogy mennyit szansz ra? plusz ha jol ertem csak mikrofon + allithato asztali allvany + popfilter kell ugye?
2018. dec. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!