Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van nagyobb a ATI Mobilty...

Van nagyobb a ATI Mobilty Radeon HD 4570 videókártyánál?

Figyelt kérdés
Notebookban van cserélhető bővíthető. Nekem 3gb 6ghz megközelítő kellene a program 2,2- 5,2 használ fel legmagasabban. Alacsonyabb grafikai beálításokkal elegendö a 2gb 3ghz. Kellene nekem nagyobb a gyárinál. Vagy ha nem ati hd hanem gforce azonos foglalattal. Nem találom a google-n. De a boltban azt mondták van de 70000ft olyan 50000-et költenék videókártyára biztos. De megnézném a lehetőségeket.

2018. dec. 20. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ha ilyen fosszilis a vga, a többi alkatrész is hasonló kacat.
2018. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jogtiszta win7 adták el a asus pro79l 3,8ghz 2m chace xeon iii cpu 8gb ram 500gb ssd. Szerintem nem fosszilis ez a gép főleg hogy gddr5 cserélhető gpu. Csak nagyobb gpu kell. Blueray íro hdmi2 3.0usb. Gamer szerver számítógép.
2018. dec. 20. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogyne.
2018. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon értelmezhetetlen amit leírtál, és zagyvaságok sokasága. Ha kérdezel valamit lehet az lenne a legjobb, ha magad eldöntenéd mit is szeretnél megtudni.


Amúgy a geforce gt 240m talán a legerősebb mxm2-es vga amiről tudomásom van, ezeket többnyire Asus notikba szerelték annak idején, de ez sem fogja megváltani a világot, ráadásul lehet, hogy 1 ilyennek az árából majdnem másk gépet kapsz már. Továbbá a hűtés is lehet, hogy annak már elégtelen lenne, illetve felléphetnek kompatibilitási problémák is...

Nem igazán érné meg befektetni ebbe.

2018. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MGéza ***** válasza:
Jól átvertek vele akkor. Egy egy S775 mobil verziós procikra épülő gép, picit talán feltuningolva, de hogy gamer... Ehhez nem csak gpu kéne hanem másik cpu is. Pontos típus kéne, mert így zagyvaságokat dobál a google, hivatalos Asus honlap sem tud ilyen laptoptípusról semmit. Max 10 éves játékokra jó, ha leveszed a grafikát minimumra.
2018. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam amit kerestem. Gtx 970m mxmii gpu. Húzós ára van! Azt írja a gyártó hogy kompatibilis a gépemmel.
2018. dec. 21. 00:50
 7/7 CspCsj ***** válasza:

Azért a vásárlás előtt érdemes figyelembe venni, hogy a HD4570-nek 25W körül van a hőleadási kerete, addig a GTX 970M-nél ez már 100W.

Így a jelenlegi hűtés nem hiszem hogy elég lesz.

A túlmelegedés elkerülése miatt vagy nagyon vissza fogja venni a teljesítményt, vagy még valószínűbb hogy rendszeresen ki fog kapcsolni a notebook.

2018. dec. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!