Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lenne hogy asus A55BM-E...

Az lenne hogy asus A55BM-E alaplapból mit tudok maximálisan kihozni? Ez a meglévő alaplapom nem szeretném cserélni az lenne a kérdés hogy mit tudnák ebből maximálisan kihozni? Ram processzor videókártya érdekelne.

Figyelt kérdés

2018. dec. 29. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Videokártya: Nincs határ

Ram: 2*16GB a max ddr3

Proci: Pl AMD AthlonX4 880K

[link]

2018. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Természetesen nagyon nem éri meg ezt a platformot fejleszteni, mert bár "új" géped lesz, mégis régi marad.


Ha mindenféleképpen akarod, akkor minél olcsóbban nézd bele a cuccokat.

2018. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Természetesen nagyon nem éri meg ezt a platformot fejleszteni, mert bár "új" géped lesz, mégis régi marad.



Ha mindenféleképpen akarod, akkor minél olcsóbban nézd bele a cuccokat.



Ne haragudj de nem igazán értem a választ ezzel kapcsolatban kérhetném hogy kibővíted kicsit jobban? Nem értem miért nem érné meg fejleszteni.

2018. dec. 29. 21:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Videókártyát milyet tudnátok ajánlani? Sajnos nem értek hozzá ezért kérdezem
2018. dec. 29. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Rx570 fölé nem érdemes menni, proci limit lenne.


Úg értettem azt amúgy hogy elavult az fm2+ platform. Pl új játéknál optimalizálás szempontjából figyelembe sem veszik.

Pár év múlva nem tudsz jobb procit venni bele, mert most teszed bele a maxot, ami alapból gyenge.


Egy Ryzen3 1200/Ryzen5 1400 + A320/B350 lap + 8GB ddr4 rammal jobban járnál, oda RX580 v. GTX1060/1070 is mehetne simán, és ami a fontos hogy a jövőben FEJLESZTHETŐ tovább.

Még a Ryzen 3700x ami nyár fele jön is beletehető ha egyszer megenhedheted magadnak (pl 5év múlva használtan lehet filléres tétel lesz)

2018. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy tapasztalatból beszélek, pár éve én az intel s755 platformmal csináltam ugyanezt, és lett egy új de régi alkatrészekből álló gépem. Hidd el hogy nem éri meg, én megjártam, te tanulj a káromból és ne majd a sajátodból.
2018. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ lehet megfogadom a tanácsod és akkor alaplap is megy
2018. dec. 29. 23:10
 8/8 A kérdező kommentje:
még egy kérdés ugye ha újitok a régi dolgok feleslegessé vállnak és kb ha eltudom adni mennyit kérhetnék értük a vidőkártya amd radeon r7 200 series a ram ddr3 2*2GB kingston 1600mhz processzor AMD A6-6400K olyan 2013-ba még egész jó kis gép volt ez de már nagyon gyenge ezért akarok újítani
2018. dec. 29. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!