Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépházat ajánlotok az...

Milyen gépházat ajánlotok az alábbi konfighoz? Olvastam, hogy az i5-8600k csak Z370-es lapba megy bele. Ez igaz, vagy Z390-es lapba is belemegy?

Figyelt kérdés

Az elképzelés:

- i5-8600k proci

- gigabyte GA Z370P-D3 alaplap (megéri a Z390-es?)

- corsair 2X8 GB ram

- gigabyte GTX1070 G1 videókártya

- WD 1TB HDD és 120GB M.2 SSD

- Be Quiet! Dark ROck 3/4 proceszor hűtő (melyik jobb?)

- Be Quiet! Pure Power 10 600W táp


Olyan gépházat keresek ami 15 körül van. Nincs igényem a csili-vili kivitelre. Fontos lenne hogy legyen benne 1 optika hely, illetve hogy a dark rock hűtő meg a gtx1070 gond nélkül belemenjen. Nézegettem a bitfenix nova gépházát, de nem tudom, hogy igazán megfelel-e? Köszönöm a segítségeteket :) A gép egyébként játékra meg autocadra, illetve kép-videó szerkesztésre lenne.



2019. jan. 1. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát igazából válassz egy házat ebben az árban, ami tetszik. Utána nézd meg, hogy elfér-e benn minden. Az a Bitfenix jónak tűnik, annyi pénzért tök jó.

A gép amúgy hibátlan, hasonlót raktam össze. A tápom ugyanez, tök jó, csendes, nálam valamivel komolyabb gépet hajt.

i7 8700am van z390es lapban(MSI Z390 Gaming Plus), és megy, szóval jók bele az ilyen generációs procik. Azért lett 390, mert jobb árban volt, és újabb is. Z-s lap meg azért kellett, nem k-s proci ellenére, hogy jó legyen bele a 3200-as RAM. Hűtőből is Be Quietet vennék. Azt te döntöd el, hogy pár fok megéri-e azt a pár ezret, de a 3 is le fogja hűteni bőven.

2019. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az a 600W-os táp amúgy elég ehhez a konfighoz? Azt néztem, hogy tényleg kemény 3000 Ft különbség van árban a hűtőnél..Neked milyen házad van?
2019. jan. 2. 11:04
 3/6 anonim válasza:
Ne azt nezd,h hany wattos a tap, sokkal fontosabb a márka, besorolás stb. Amit te kineztel az egy minosegi goldos táp, tökéletes lesz neki. Persze az sem mindegy,h hany wattos azert :) senki nem rakna egy ilyen konfigot egy 300w os tapba :) De kerdesedre a valasz, teljesen elég a táp.
2019. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha az i7-nek és a 2070-nek elég, akkor neked is elég lesz.

Nekem Fractal Design Define C házam van, de az nem ez az árkategória. Optikai hely nekem nincs.

2019. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És hasonló árkategóriában milyen házat ajánlotok, amibe belemennek ezen VGA-k közül bármelyik, illetve a dark rock 4 hűtő?
2019. jan. 22. 22:46
 6/6 anonim válasza:
Esetleg egy Zalman i3 series-t ajánlok, elfér benne minden, jól szellőzik, emellett egész elegáns gépház.
2019. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!