Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy i5 8600k processzorom...

Van egy i5 8600k processzorom ( nincs még húzva ), rajta egy Shadow Rock 2 hűtővel. A hőmérséklet 42-60 között ugrál, sokszor 10 fokokat egyből, ez normális?

Figyelt kérdés
Nem értek túlságosan ehhez, nem rég volt építve a gép, videókártya nemsoká lesz, tesztelni a Cod4-el, és a Minecraftal-al próbálkoztam Msi Afterburner-el, és figyelmes lettem arra, hogy a processzor hőmérséklete ugrál, és nem is olyan kis mértékben...van hogy sokszor 40-42 körül van, hírtelen felszökik 52-55, majd 60 és vissza 50 és így folytatja tovább..az egésséges a cpu-ra nézve hogy így ugrál? vagy ez normális? lehet ha a cpu terhelve van erősen mert nincs gpu?

2019. jan. 2. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
35-70 fok között normális. Akár proci,, akár VGA.
2019. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

Teljesen normális, az az oka, hogy a gyári hűtőpaszta minősége a processzor kupakja alatt kritikán aluli.

Delid megoldja.

2019. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is I5 8600k-m van Shadow Rock 2-vel. Nekem OC-zva van 4.4GHz-re, és játékokban 55-60fokos. Max használaton 70-75fok. Szerintem te azt a hűtőpasztát raktad rá, amit kaptal a ventihez. Próbálj ki egy Cooler Master gold pasztát. :)
2019. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő, írtam privátba.
2019. jan. 2. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!