Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék vásárolni egy gamer...

JackDenielsz kérdése:

Szeretnék vásárolni egy gamer pc-t, mit ajánlanátok bele?

Figyelt kérdés

Hali!


Szeretnék a közeljövőben venni egy gamer pc-t olyan 400-500 ezer ft értékben. Esetleg egy konfigot tudnátok ajánlani? Nekem az a bajom, hogy nem igazán vagyok képben, hogy ugyanazon termékek között is mi a különbség ezáltal nem igazán tudok választani illetve félek, hogy amit választok nem kompatibilis valamivel.


Ami kikötésem lenne az az, hogy legyen benne ssd olyan 250gb körül

- az ár tartalmazza a windows 10 64bites op. rendszert (magyar nyelven)

- illetve ebben a házban szeretném, hogy legyen az egész konfig: COOLERMASTER MasterBox Lite 5 RGB ablakos

- ami lehet legyen rgb-s de a minőség/teljesítmény rovására ne menjen


Amit tudok, hogy a G.Skill Ripjaws memóriának elég jó, de videókártyák közül már fogalmam nincs, hogy melyik "nagy" márka a megfelelő. Az alaplap esetleg legyen 4 slotos, a bővíthetőség lehetőségét adjuk meg neki.


Ezen az oldalon ha valakinek van ideje/kedve összedobhatna nekem valamit és el is küldhetné ott üzenetben.:

Oldal: [link]

Az oldalon erre a névre tudtok üzenetet küldeni: SzkuviDuu


Köszönöm előre is mindenkinek!



2019. jan. 3. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

VGA: [link]

Winfos: [link]

2019. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!