Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hova tűnik a RAM a számítógépe...

Hova tűnik a RAM a számítógépekből?!

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta kérdés, de ezt sosem értettem: Rendszeres időközönként RAM-ot kell venni a számítógépekbe, mert...mert az eredetiekkel mi lesz?! Elpárolognak?! Felszívódnak?! Mi történik a RAM-al, hogy cserélgetni kell őket?!

2019. jan. 5. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég tartós hardverek, nem kell cserélgetni, nem tudom, ezt honnan szedted. Bővíteni, az már más kérdés, arra szükség lehet néha. Illetve ha valaki platformot vált, és az új alaplap már nem támogatja a korábbi szabványú memóriát, akkor kell helyett másik.
2019. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem cserélni, csak bővíteni. De szerintem azt se kell olyan gyakran.
2019. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért kell bővíteni?!

Alapból amivel indul az elfogy vagy mi?!

2019. jan. 5. 13:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb a hardverigénye mindennek.
2019. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha te nem érzed úgy, hogy jó lenne gyorsítani a géped működésén, akkor ne törődj vele.

Van olyan is, hogy amikor a gépet vásárolták, illetve összerakták, akkor még elegendőnek tűnt a RAM.

Vagy úgy gondolja az ember, hogy most ezen spórol, de majd később bővíti, így jobban eloszlanak a költségek.

SSD és RAM kell a gyors géphez, ha eltekintünk a processzortól, de sok esetben hatékonyabb az előbbiekbe fektetni.

2019. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ami elfogy az az áram :)

A többi rám bírja.

2019. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szirty ***** válasza:
Nem fogy el, az igények nőnek.
2019. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!