Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Mi lehet a gond, ha laptopom "critical low battery" üzenettel fogad bekapcsolás után és rögtön kikapcsol?

Axer Aspire ES1-532G laptopom lemerült, és nem tölt. Mikor megpróbáltam bekapcsolni "critical low battery" üzenet fogadott és pár másodperc múlva kikapcsolt. A töltővel nincs gond, másik laptopot tölt. Próbáltam a battery reset módszert, amit az Acer oldalán olvastam, de nem lett jobb a helyzet.

Keress kérdéseket hasonló témákban: hiba, critical low battery, Acer

jan. 8. 18:23  Privát üzenet  

A válaszok
Zzzoli nevű felhasználó válasza:

Egy új akku meg fogja oldani a problémát. Valamelyik Lítium cella sajnos alámerült, tönkrement.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 8. 18:29 Privát üzenet
akkumlátor kuka

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 8. 18:40 Privát üzenet
valamelyik cella megadta magát, csak akkumulátor csere segít rajta.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 8. 18:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha az aksi nincs benne, de a töltő csatlakoztatva van, akkor sem tudom bekapcsolni.

# 4/5Időpont jan. 8. 22:49 Privát üzenet
Akkor a tápja ment tönkre.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 9. 06:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől lehet az hogy a laptop cpu (2 magos) hőmérséklete 75-85 fokon mozog rögtön a bekapcsolás után, a ventillátor pörög mint az állat de csak hideg levegőt fúj ki. Lehetséges...
Mi lehet a laptopom baja, ha bekapcsolás után rögtön kikapcsol?
Win8as dell laptopom lefagyott, reseteltem és azóta rögtön lefagy ha bekapcsolás után valamire rákattintok. Mit tudok vele csinálni?
Négymagositás után a cpu ugyanugy mint négymagisitás elött (3maggal) 38C a Core vagyis a magokra a pseedfan és az everest is alapjáraton rögtön bekapcsolás után 62-63C! Mér mutat ennyit?
Tegnap vettünk egy laptopot és kaptunk hozzá a gari mellé egy 3 napos "papírt" is. Tegnap bekapcsolás után rögtön észrevettünk 1 pixelhibát.3 napig kikell cseréljék, nem? Vagy ha...
Mitől van az, hogy bekapcsolás után lefagy a gépem? Van amikor rögtön, de van amikor pár óra múlva.

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!