Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Okozhat teljesítményproblémáka...

Okozhat teljesítményproblémákat tápegység?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy

ASRock h97m pro4

i5 4460

1060 3gb

16 gb ddr3 1600mhz ram

fsp raider 550w


gépem. És az a problémám, hogy sok játékban nem úgy teljesít a gép ahogy kellene. Nem olyan magas az fps, de magas fps-nél is úgy tűnik mintha nem lenne folyamatos a kép. Illetve már jó ideje fennáll hogy random bekapcsolgatja magát. Sokszor arra jövök haza hogy be van kapcsolva. Emiatt kezdtem el gyanakodni a tápra. Mivel viszonylag márkás eddig máshol kerestem a gondot, de hátha ez lesz a ludas. Már jó ideje, kb több mint 1 éve kapcsolgatja magát, csak eddig nem tulajdonítottam neki semmit valamiért.

Annyit tudok, hogy valszeg a processzor jó, az nem nagyon tud elromlani. A videókártya is viszonylag új, a ram meg szintén elég új. Tehát a legrégebbi cuccok az az alaplap meg a táp.



Köszi a választ, üdv!



2019. jan. 9. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg nincs valami USB csatlakozó be kapcsolva?


Lehet a táp a ludas valóban, ez nagyon gyanús..

2019. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rá van kötve egy külső hdd, megpróbálom kihúzogatni. De nem tudom.. Esetleg lehet tesztelni direktbe a tápot valahogy?
2019. jan. 9. 18:45
 3/3 hypno ***** válasza:

A táp kapcsolójel nélkül nem kapcsol be. Ez biztos.


Én inkább a BIOS-t és az operációs rendszer energiagazdálkodási beállításait nézném át.

2019. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!