Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újraindul a gépem a Photoshop...

Újraindul a gépem a Photoshop és a Lightroom megnyitása után pár másodperccel, mi a hiba?

Figyelt kérdés

Eddig az volt a hiba hogy ha a két programon belül (nem egyszerre megnyitva) akartam Blur-t állítani a képeken újraindult a gépem. De most már ahogy megnyitom, és be akarok importálni egy képet akkor már gondolo egyet és újraindul állandóan.. Mi lehet a hibája?

Konfigom:

-GA-770T-D3L alaplap

-Athlon II X4 635 2,9Ghz processzor

-MSI GeForce GTX 750Ti 2GB OC TF videókártya

-Corsair Vengeance 2x8GB 1866Mhz ram

-Xilence 600W táp

-Kingston UV400 240GB SSD rendszermeghajtóként használva

-WD Blue 500W HDD, tárolóként használva


Lejjebb is állítottam a processzornak a maximum teljesítményét 2,7Ghz-re de minden állításnál előjött ez a hibalehetőség és kezd idegesítő lenni nagyon..



2019. jan. 11. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Eseménynapló nem ír semmit?
2019. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eseménynaplóban DistributedCOM hibát ír ki minden egyes újraindításnál.
2019. jan. 11. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Eredeti?
2019. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem eredeti, torrenttel leszedett és aktivált mind a kettő, de több mint 1 hónapja nem csinálta ezt és minden működött rendesen, 3x szedtem le másik verziókat hozzá és egyikkel sem jó.
2019. jan. 11. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Kellene a pontos log a hibanaplobol
2019. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"A(z) alkalmazásspecifikus engedélybeállítások nem biztosítanak a(z) Helyi számára Indítás engedélyt a COM-kiszolgálóalkalmazáshoz. CLSID:

Windows.SecurityCenter.WscDataProtection

, APPID:

Nem érhető el

, felhasználó: NT AUTHORITY\SYSTEM, SID: S-1-5-18, cím: LocalHost (helyi állomás, LRPC használatával), futtatási alkalmazástároló: Nem érhető el, SID: Nem érhető el. Ez a biztonsági engedély a Komponensszolgáltatások felügyeleti eszközzel módosítható."

2019. jan. 11. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!