Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Olcsó, de jó APU?

Bőven elég lenne nekem ha a CS:GO fix 60 fpsel tökéletesen menne.

25-30Ezret szánnák rá, ha ennyiből ki lehet-e egyáltalán ilyet hozni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: APU, CPU, GPU, csgo.

jan. 11. 21:11  Privát üzenet  

A válaszok

A CS:GO 60 FPS-t felejtsd el, csak saját szemed fogod kiégetni..

Azt a minimum 100 főlött kell játszani ott kezdődik a játék..

Ryzen 3 2200, de kötelező a borzasztóan rossz '60' FPS akkor Athlon 200GE..

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 11. 21:20 Privát üzenet
a G lemaradt. De ha van lehetőséged használtan nézz utána..

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 11. 21:20 Privát üzenet

[link]

Ez a legjobb APU ezen az áron. Sajnos újonnan sokkal gyengébbet kapsz, az AMD A apuk sokkal gyengébbek mint a Vega apuk.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 11. 21:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen mechanikus billentyűzetet ajánlanátok 35k alatt, ami magyar kiosztású és blue switches?
Gépvàsárlás előtt vagyok, 300k-t szánok rá. Pcx-en össze van állítva egy konfig, de az áfával eggyütt 370 Kèrdès az, hogy tudom e olcsóbban venni ezt a konfigot? Megèri e? Egyáltalán jó e?
Az utóbbi két hétben a facebookon egyre gyakrabban nyomják ezt a 7 colos laptopot mely Windows 10-est futtat. Van valakinek valamilyen tapasztalata vele?
Szerintetek ez típus megbízható? Lenovo IdeaPad 330 15 ARR (fekete) (81D2004VHV) Keken gyanúsan olcsó.
Össze szeretnék rakni egy olcsó alapgépet tesztelésre. Mit javasoltok?
LC Power 420W LC420H-12 táp milyen, tudom hogy olcsó, de azon kívül használható táp?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!