Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennek a processzornak elégnek...

Ennek a processzornak elégnek kell lennie ennek a videókártyának nem?

Figyelt kérdés

Nem rég vásároltam egy GTX 1050Ti-t egy i3-3250 és 2x4 gb ddr3 ram mellé.

Azt tapasztaltam hogy a legtöbb játékban (sőt, még sokszor a windowsba is) befagy a gép olyan 10-15 másodpercre. Betudtam ezt a bottlenecknek, így processzort cseréltem, egy i5-3570re. De sajnos ezzel a processzorral is gyakran előfordul hogy felmegy a processzor 100%-ra és befagy a gép 10-15 másodpercre, pedig tudtommal itt már nem kéne lennie bottlenecknek. A processzorom max. 55 fokig megy fel, videókártya szint úgy. Próbálkoztam már az újratelepítéssel is de ez sem oldotta meg a problémámat. Mi lehet a gond?



2019. jan. 11. 21:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve az mitől lehet hogy játékokban (pl. Fortnite) a processzorom szinte mindig 80-100% között mozog, a videókártyám pedig csak 60-70%. Néztem videókat és ennél jóval gyengébb processzorok is 100% környékén tudták tartani ugyanezt a videókártyát.
2019. jan. 11. 21:27
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:
Ugyanolyan felbontáson? Beállítás függő a dolog.
2019. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!