Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Miért világitanak az alaplapomon pirosan a lent fel sorolt ledek?

MSI B360 gaming pro carbon az alany, most raktam a gépet össze működik is minden. Ennek ellenére világit a 2 ram felett egy-egy piros égő, a vga csatlakozó jobb szélén illetve az internet kábel csatlakozónál egy. Tudtommal a piros fény sose jó, úgyhogy gondoltam meg kérdezem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: VGA, RAM, Carbon, piros, LED, alaplap, msi

  jan. 12. 02:11  Privát üzenet  

A válaszok
P.O.C. nevű felhasználó válasza:

És mondjuk mi lenne a ha felütnéd a kézikönyvet? Akkor máris nem halnál meg bután.


[link]

40. oldal --> Onboard LEDs



A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 12. 04:07 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

valami mysticlight nevű app-ban tudod beállítani, de nem vagyok ebben biztos


[link]


kell legyen valami MSI progi amiben ezt tudod állítgatni, kikapcsolni, a színét változtatni RGB értékekkel 0-255



A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 12. 04:10 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

Igen a manualban aztán meg találtam a ramokat és a vga-t de a net kábelnál még mindig nem tudom miért világit.. még ha ki fele világitana oké de be világit a házba és plexi az oldalfala.

# 3/3Időpont jan. 12. 09:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Gephazat szeretnek venni viszont tobb venti van rajta mint csatlakozo az alaplapomon hogyan lehet megoldani?
Ha bele rakok a gépembe egy GTX 1060 6 GB G1 videókártyát kell BIOS frissítést csinálni az alaplapomon?
A gépházam előlapi paneljén USB 3. 0 van, az alaplapomon meg csak 3.1-es van, a kettő kompatibilis vagyis összeszerelhető?
Van egy molex csatis házventillátorom hátul.2 csati van. Rajta. Az egyik 4 lyukas a másik.4 tüskés. De az alaplapomon nincsen molex asrock 970 extreme4 . Valami ötlet?
Lehet, hogy hibás a hálózati kártya az alaplapomon?
ASUS R. O. G Strix GL12CP házán a design ledek nem világítanak. Mit lehet tenni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!