Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bármilyen egeret veszek,...

Bármilyen egeret veszek, hamar tönkre megy a görgője. Ötlet hogy miért? Tudnátok ajánlani párat?

Figyelt kérdés

A "hamar" úgy értendő h heteken ill. pár hónapon belül, van amelyik hamarabb van amelyik később. Különböző árkategóriákban is próbálkoztam 1000Ft.-tól 10.000.-ig és még nem nagyon találtam olyat, aminek a görgője bírná a kiképzést.

Sokat játszom de a legtöbb játékhoz nem is kell, vagy csak görgetni, ritkán kell a lenyomós funkcióját használnom. Ennek ellenére túl hamar mennek tönkre.


Hiba leírás: Szinte mindegyiknél az lesz a gond, hogy görgetés esetén mindegy merre görgetem úgy tesz mintha mind2 irányba görgetném és rezeg a lap amit nézek vagy kihagy néhány "katt"-ot mintha pl. 6 sor helyett csak 2-t görgetnék...

Hosszú, vékony ujjaim vannak, nem szokásom tenyerelni az egérre, finoman használom sosem erőből és főleg ezért nem értem a tönkre menésük okát.

Ha esetleg tudnátok ajánlani pár fajtát vagy tapasztalatokat mondani hálás lennék érte!

Nem nagyon gamer egerek érdekelnének de a hüvelykujjnál 2 gomb az fontos.



2019. jan. 13. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
de mégis milyen egerek? márkátlan gagyiból is van 10.000ft os. És több gépen is próbáltad? Nem a gépeddel van valami?
2019. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
több gépen is, illetve laptopon is,tehát biztos az egér, meg érzésre is érzem, hogy az a baj, és elhiheted h márkásakat próbálok... trust, logitech, hama (eddig a legrosszabb élmény), a4tech és a jelenlegi egy 8000 forintos spirit of gamer
2019. jan. 13. 13:16
 3/15 hypno ***** válasza:
A "bármilyen" egerek jellemzően ilyenek.
2019. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ne nézzetek már le légyszi :D azért én is értek hozzá, hogy mik a jó márkák meg ilyesmi csak nem akarok 20.000-t kiadni azért h ne legyen lötyögős a görgő, inkább ajánljatok valamit, amivel jó a tapasztalat vagy ha tudjátok az okát az is szívesen hallgatom, de buta nem vagyok, nem azért kérdeztem
2019. jan. 13. 13:20
 5/15 anonim ***** válasza:

ASUS Sica, Steelseries Rival 100/110,Logitech G203,Zowie GEAR EC2-A.

Ezekkel jó tapasztalataim vannak, de gyári hibást nyilván bármelyikből ki lehet fogni.

2019. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
rendben, kösz, megnézem mit tudnak
2019. jan. 13. 13:27
 7/15 anonim ***** válasza:

Középső kattintással lesz a gondod, az teszi tönkre gyorsabban az egereket, azaz a görgős kattintás.

nekem olyan van amelyiknek az külön is van a görgő előtt egy gomb.

Így nem használom kattintásra, és már 3 évet kibírt és még mindig jó.

Előtte nekem is max fél évet bírt. :-)

Maga az egér nevét nem tudom, 1000 Ft -volt eBay -en.

2019. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Rival 110-et tudom ajánlani, közel 1 éve használom napi szinten, és nincs gondom vele.
2019. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az általad leírt márkákból egyedül a logitech hívható valódi egér márkának.

Nekem a Logitech M185 megvan kb 2011 óta és semmi baja nincs pedig játékra és munkára is azt használtam 70%ban, mostmár csak munkára.


Az 1000ft-os ebayes egerek szörnyűek, azokat nagyon max arra ha laptoppal viszi az ember és nembaj ha eltöri elhagyja etc.


Viszont kb másfél éve vettem casual játékra egy red redragon M705-öt (a cél az volt hogy ha gyerek ül a gépnél és üti veri se legyen nagy áldozat) és ez is probléma nélkül teszi a dolgát pedig ez is gagyi kínai, ugyan az a kategória mint a hama,trust,a4 de ezzel még nem volt problémám tehát némi szerencse is kell

2019. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9.Tudtommal a termékeket nem a márka alapján kell meghatározni hanem pontos terméktípus alapján és Brand-től függetlenül legalábbis az IT-ben ez így működik...

Az ASUS-t, sem a Steelseries-t, nem nevezném kisebb halnak mint a Logitech-t.Illetve az egereik mind a Sica, mind a Rival 100/110 kitűnően helytállnak.

De mint írtam én használtam ezeket nem a levegőből beszélek.

De ha annyira vágod nézz fel szakfórumokra és kérdezd meg mit ajánlanak, valószínűleg ezeket...

Bírom az érv nélküli okoskodást és a vak fanatizmust...

2019. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!