Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni használtam...

Szeretnék venni használtam egy komplett számitógépet ami még 1évig garanciás megéri megvenni?

Figyelt kérdés
A számitógép configba található egy gigabyte gtx 1070 videokártya. Vagy inkább várjak az új rtx 2060ra es rakjak ossze én egy configot vagy annyira nem fog lemenni az ára a gtx 1070-nek még egy darabig.

2019. jan. 14. 16:32
 1/4 anonim válasza:
Az Rtx 2060ok 130 és 170 ezer között lesznek, gyártótól függően. Ennek következtében szerintem a 1070-1070ti ára az alsó árkategória köré fog menni, az új kártya teljesítménye és az új technológiája miatt.
2019. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok, ha ez így lesz, szerintem jobban megeri beruhazni egy olcsóbb (130-140) 2060ra.En például valószínűleg egy MSI Ventua OC-t szerzek be.Feltéve ha olyan játékokra használnád amiknek szüksége van rá és persze ha az Rtx módra is szükséged van.
2019. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nézd el kérlek a helyesírási hibáimat, telefonról írok, remélem segíthettem. (MSI Ventus)
2019. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha bármi másban kérdésed van ezzel a geposszerakos témával kapcsolatban(milyen alkatrészt vegyél) írj privát üzenetet, szívesen segítek.
2019. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!