Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire fontos játszáshoz az...

Mennyire fontos játszáshoz az alapalap?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új gépet játszásra és programozásra. A fő alaktrészek: Intel core i5 8400, GeForce gtx 1050-ti 4gb. Szóval mennyire fontos az alaplap? Azzal tisztában vagyok, hogy olyan alaplapot kell venni amire passzolnak az alkatrészek, van hely a RAMnak bővítésre stb. Minden alkatrész már ki van választva. Csak az alaplap érdekelne. Az alaplapot később már nem szeretném cserélni, csak ramot bővíteni, venni új grafikus kártyát és processzort. Milyen drága alaplap kell egy ilyen konfigurációhoz?

2019. jan. 14. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ezek közül választhatsz kedvedre:

mATX alaplapok:

ASUS TUF B360M-E

ASRock B360M Pro4

GIGABYTE B360M D3H

MSI B360M BAZOOKA

MSI B360M MORTAR


ATX alaplapok:

ASUS PRIME B360-PLUS vagy TUF PLUS GAMING

ASRock B360 Pro4

MSI B360 GAMING PLUS

GIGABYTE B360 HD3

2019. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ezzel kapcsolatban nem vagy ránk kíváncsi, de AMD Ryzen procival jobban járnál.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, 4 RAM foglalatos B360 alaplapokat nézz, az Asrock B360M Pro4 jó választás lehet.

2019. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én mikor építettem a már régen eladott gépemet, (2016) az volt a fő szempontom, hogy bővítési lehetőség legyen a RAM-nak, magyarul 4 slotos, és több csatlakozó legyen rajta, mondjuk a ventilátoroknak, sata kábelek, stb, ami az alaplapra van forrasztva. Illetve, hogy a hátlapján is sok csatlakozó legyen, pl: USB, USB C, audio kimenetek, stb. A haveromnak is én írtam egy konfigot, neki nem voltak nagyobb igényei, és őszintén megvallva, nekem sem volt kihasználva sosem az alaplap tudása, felesleges űberhightec kibord alaplapot venni, pénzkidobás, 20-35 ezer Ft-ig nézz, azon túl pénzkidobás, de neked kell eldönteni, mennyire nyomod komolyan mondjuk a szerkesztést, hány vinyó lesz, mennyi audioeszköz lesz rákötve, stb.
2019. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!