Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Milyen ramot vegyek egy intel core i5 9600k mellé?

2x8 gb-ot szeretnék. Kérdés, hogy milyet ajánlanátok jó áron? Vga még kérdéses( rx 590, gtx 1070, rtx 2060)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Intel, NVIDIA, RAM, gép, PC, konfiguráció, összeállítás, VGA, CPU

jan. 15. 16:06  Privát üzenet  

A válaszok

HyperX Predator 3200Mhz

Ha RGB-s kell akkor Trident Z RGB 3200Mhz

(Predator-ból is van RGB, de akkor már a Trident szebb)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 15. 16:27 Privát üzenet
szántóvető nevű felhasználó válasza:

nyilván pénztárcafüggő is.amint látod van némi különbség

https://www.youtube.com/watch?v=pD7Rlhpba6E

árukereső alapján 2133MHz-es 32e,adata 3000MHz 36e,geil evo spear 3666MHz 43e,ami efölött van az már nagyon drága.milyen lapod van,z390-es?ha rgb-set akarsz akkor azok még drágábbak.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 15. 16:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen ramot vegyek? Az alaplap csak 2933 Mhz ig írja, ahhoz lehet 3200 est?
Vegyek még +4gb ramot, vagy egy teljes új gépet?
Ma vettem egy AMD Radeon RX 550 4gb-os videokártyát és nem nagyon megy jól. Én arra gyanakszom hogy a 4gb ram miatt van ez. Vegyék még több ramot? Válaszokat előre is megköszönöm.
Milyen ramot vegyek ryzen 3 1200 típusú processzorhoz?
Számítógép vétel előtt állok és nem tudom, hogy mennyi ramot vegyek bele?
Milyen ramot vegyek így?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!