Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » M2 SSD-t nem látja a gép, mi...

M2 SSD-t nem látja a gép, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Vettem egy M2 Samsung SSD meghajtót és betettem egy Lenovo Legion Y520 laptopba. Egyelőre csak letesztelném, hogy jó e, de nem látja a gép. Biosban sincs a meghajtók között. Nincs még ilyen tapasztalatom. Ez csak bootolható rendszerdrive-ként fog működni, vagy tárhelyként is lehet használni? Tehát a kérdés az, hogy üres állapotban kellene e látnom, mint meghajtó?

2019. jan. 17. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
üres állapotban kellene látnod. A biosban is megkellene jelennie. Frissitsd a biost.
2019. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy teljesen belecsúsztattad a slotba? Amikor életemben először M.2 foglalattal volt dolgom, nem csúsztattam bele eléggé és csodálkoztam, hogy nem működik.

A fentebb említett BIOS frissítés is jó ötlet.

2019. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kiderült, mi a hiba. Mivel nem értek hozzá, a webáruháznak elküldtem a géptípust, hogy ebbe való SSD-t adjanak. Elszúrták. PCIe való a gépbe és SATA-t adtak. Néztem is, hogy van a lábsoron egy plusz bevágás, de gondoltam, az nem gond, mivel így is belement és csak egyféleképpen.
2019. jan. 21. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!