Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem magától leáll...

A számítógépem magától leáll bármilyen figyelmeztetés nélkül. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

A számítógépem egy jó ideje szinte teljesen használhatatlan, azonban a pontos okáról fogalmam sincs.

Amint elindítok egy olyan programot, ami akár minimális erőforrást igényel (pl.: böngésző), a számítógép azonnal jelzés nélkül kikapcsol, mintha kihúztam volna az áramból.

Csökkentett módban is próbáltam és ott is leállt, szóval egyértelműen a hardverek egyike mondta fel a szolgálatot.



Tápegység kizárva! (Emiatt a probléma miatt újat vettem, de semmi változás...)

A CPU hőmérséklete 60 °C környékén mozog (Ami nem kifejezetten magas)


2019. jan. 17. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Írd le a PONTOS hardvert!
2019. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért szükséges leírnom a számítógépem pontos specifikációit ahhoz, hogy megtudjam mi okozhatja a problémát? ...
2019. jan. 17. 16:24
 3/4 Szirty ***** válasza:

Mert rohadtul nem mindegy hogy pl. laptopról beszélünk vagy asztali gépről.


Lehet hogy nem megy egy hűtőventilátor. Először azoknak nézz a körmére!

2019. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert lehet annyit értesz, hozzá hogy semmit.

CPU hőmérséklet sem mond semmit ameddig nem tudjuk milyen processzorrol van szó és hogy idle vagy terhelt állapotban van e.

2019. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!