Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért esik le az fps-em 10-15...

Miért esik le az fps-em 10-15 perc játék után vagy fagy ki pár másodpercre?

Figyelt kérdés

Szóval annyi van, hogy a legtöbb játéknál a gépem egy 10 perc játék után lefagy vagy nagyon lecsökkenti az fps-t, de utána minden ugyanúgy folytatódik mint, ahogy kéne mennie. Ez elég zavaró tud lenni competetive játékoknál. Az az egyik meglátásom, hogy a processzor igényesebb játékoknál van inkább ez. Pl.: League of Legends, Cs:Go, Trove stb..


Tápegység: Chieftec Smart 500W

Processzor: AMD Ryzen 5 1500X

Ram: Kingston Hyper X 1x8Gb 2400Mhz

Videókártya: Gigabyte GTX 1050 TI 8gb OC

HDD: Western Digital 1TB

SDD: Kingstone 120Gb (ezen van a rendszer)



2019. jan. 17. 20:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Gigabyte GTX 1050 Ti 4gb OC*
2019. jan. 17. 20:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges a processzor túlmelegedés, meg kéne nézni egy programmal játék alatt.
2019. jan. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem és mértem nem volt hőingadozás. 48 körül értéken volt folyamatosan. Először nem jött elő a lag. A második meccsben jött elő újra. Talán egy vírus okozhatja? Mert ahogy játszottam másik játékokkal amik a videókártyát is terhelik ugyanúgy előjött ez a lag. Egy újratelepítés megoldaná?
2019. jan. 19. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!