Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől fagy le a gép játék közben?

Mitől fagy le a gép játék közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok adott egy i76700 16gbddr4 ram es egy msi r9 390x 8gb gaming kártya.A tápom chieftec gps 700ab.

Elindítok egy olyan játékot ami erősebb gépigényt igényel és pár perc játék után lefagy a hdd néha kattogó hangot ad de ssd is van benne és ugyan ez a hiba jelentkezik a lefagyás aida 64-el futtattam egy stabilitás tesztet nem fagyott le a gép 80 fokos volt a cpu gpu 94 fokon ment 30 percig futtattam a gép ki van takarítva igy nem hiszem hogy túlmelegedne volt már olyan is hogy videót néztem youtube-on és akkor is egyszer csak megfagyott de ez ritka talán 2x volt ilyen persze a gyengébb játékok hibátlanul futnak forza 7 ilyenek.Lehet hogy a tápegység kezd behalni? már nincs ötletem köszi a válaszokat előre is


2019. jan. 20. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
94fok az már elég soknak mondható mindenképpen pasztázd/ pasztáztasd újra vga-t 80% hogy ez a hiba forrássa fent maradó 20% ,hogy gyenge minőségiű a táp és így magas terhelésen nem tud stabilan leadni megfelelő feszültséget, de előszor vga újrapasztázását kellene elvégezni.
2019. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*cpu -t is újra lehetne pasztázni.
2019. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha pasztázás után (MX-4) is fenn áll a jelenség cseréld a tápot: BeQuiet Pure Power 11 500W Gold-ra.
2019. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat de a vga akkor is ilyen hőfokon futott amikor vadi új volt nem is volt vele soha gond.A procira meg vettem már egy cooler hűtést nemrégiben és akkor be lett pasztázva vettem előre is meg hátra is egy ventilátort a jobb hűtés miatt persze játékoknál nem használja a processzort 100%-on mint az aida64 most de a vga az eléri a 85 90 fokot játék közben.
2019. jan. 20. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont 100% hogy táp csere kell.
2019. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!