Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tápegységet vegyek?

Milyen tápegységet vegyek?

Figyelt kérdés
500W-os tápegységet szeretnék venni, számomra fontos a tartósság és a minőség. Az ára mind1 lényeg hogy sokáig és jól működjön. Olyan gépbe lesz ami sokat van használva, játékokra főleg. Van amikor a számítógép napokig folyamatosan megy. Jelenleg Cooler Master táp van benne, amit használtan kaptam 1 évet bírt nálam, most hogy új gépem lett és átraktam bele 1 hét után elkezdett zörögni a venti benne. (elvileg 4 éves)

2019. jan. 20. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Fractal Design Integra M 550W

Antec Neoeco 550W

Be Quiet! Pure Power 11/10 500W

Bitfenix Formula 500W.

2019. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amiket írt az első mind tökéletes, de én a leírtak alapján ezt : -Antec Earthwatts Pro EA550G 550W Gold ajánlom mivel ezt 24/7 re tervezték kb. És nagyon magas minőséget is képvisel belseje megegyezik kb a seasonic focus plusal. A cég kihangsúlyozza a CircuitShield technológia elérhetőségét, ami lényegében a különböző védelmekre vonatkozik, de itt nem hagyományos otthoni szintre paraméterezett rendszerről van szó, hanem olyanról, ami ipari felhasználásra is megfelel. Ezért is vállal az Antec hét év garanciát az EarthWatts Gold Pro tápcsaládra, amelyeket egyébként állandó működésre is felkészítettek.
2019. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26.000 körül mozog az ára.
2019. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

# 2


Neked ezért fizetnek? :D


Ez a 24/7 mindre igaz, megfelelő hűtéssel rohadt mindegy az elektronikának, sőt bizonyos részek a stabil terhelést még jobban is kedvelik.

A nagyon hangzatos CircuitShield meg semmivel nem tud többet mint árban a legtöbb normális táp(vagy pl a fent említett be quiet).

Ez az ipari szint meg azért vicces, mert az ilyen lófütty trafókat ott se nagyon van szükség jobban védeni mint otthon a gépben.

A 7 év is hangzatos, de pl a seasonic meg 10-et, a corsair is 7-10 stb.


Persze nagyon jó kis táp, de ne együk meg a marketing bullshitet ha kérhetem.

2019. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Be Quiet Pure Power 10 van nekem. Tökéletes. FSP belsős. Meg igazából bármit megvehetsz, ami FSP, az egyik legjobb gyártó. Ha egyáltalán nem számít az ár, akkor Seasonic, ő a koronázatlan király, de amennyivel drágább, szerintem annyival nem ér többet. Prohardver fórumon találsz ajánlott tápegységeket a milyen tápegységet vegyek topikon.
2019. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!